IP adresi gizleme

IP Adresi Gizlilik artık dönemimizde heves olarak değil, bir gereklilik olarak algılanmalıdır. Herhangi bir içeriği indirme yapıldığında IP adresiniz gibi kişisel bilgilerinizi gizlemek istiyor iseniz, bunu yapmanın en kolay ve hızlı yolunu sizinle paylaşıyoruz.

Dosyalari indirirken IP adresi nasil gizlenir 1

İnterneti artık gerçeğin aynası olarak görülmektedir. Muhtemelen bazı geçerli sonuçlara sahipsiniz.

Tamamen yabancı kişilere ev adresinizi vermeniz olası değildir, bu nedenle sanal etkinlik için kullandığınız adres için de aynısı geçerli olmalıdır.

11858 teknik destek

Bir IP adresi tam da budur, bir ISS tarafından sağlanan sanal adresiniz sizi her zaman son kullanıcıya yönlendirir.

Şimdi, ne tür dosyalar indirdiğinize karışmak istemiyoruz. Korsanlığı veya fikri mülkiyet hırsızlığını da teşvik etmeyeceğiz.

Öte yandan yapabileceğimiz şey, IP adresinizi gizlemek ve endişelenmeden içeriği indirmek için yararlı bir yol önermektir.

Bunu yapmanın birçok yolu vardır, ancak tam da bu amaçla, Sanal Özel Ağları her şeyden çok tercih ediyoruz.

IP Adresi gizleme

Dosyaları indirirken dijital adresimi nasıl gizlerim?

Yani, kişisel olarak size atanan IP adresiniz var. ISS bu IP adresi sağlar senin yönünde değerleri ama her zaman noktalarını değiştirebilir.

Bundan nasıl kaçınılır? IP adresinizi gizlemek sanıldığı kadar zor değildir. İhtiyacınız olan tek şey, bunu sizin için yapan bir VPN hizmetidir.

Sanal Özel Ağ hizmeti yaygın alternatif IP ile değiştirerek. Bir kullanıcının çevrimiçi kimlik gizlemesine yarar.

Bunun birkaç amacı vardır. Belirli bir IP ile, coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğe kolayca erişebilir, gizliliğinizi koruyabilir ve oldukça yaygın olan ISS’nin bant genişliği kısıtlamasından kaçınabilirsiniz.

Tabii ki, interwebz’den dosya indirirken IP’nizi gizlemek istiyorsanız oldukça iyi çalışıyor.

IP Adresi

Şimdi ücretsiz bir çözüm gerekir ise, VPN etkinleştirilmiş dosyaları indirmek zor olur. Yani, bunların çoğu bir veri limiti ile gelir ve büyük dosyalar onu kolayca yer.

Elbette, tek seferlik bir hizmet arıyorsanız, ücretsiz bir çözüm bariz bir seçimdir. Ancak, kalıcı bir çözüme, kısıtlamasız bir IP gizleme aracına ihtiyacınız var. Birinci sınıf çözümler bakmanız gereken yerlerdir.

IP’nizi Sanal Özel Ağ istemcisi ile nasıl gizleyebilirsiniz? Oldukça basit: sadece uygulamayı başlatın ve bağlanmak istediğiniz bir sunucu ve konumu seçin.

Premium çözümler, yüzlerce farklı küresel konum olmasa da düzinelerce sunar.

IP adresinizin alternatif bir IP adresine değiştirme güvenli bir şekilde olur. İstediğinizi güvenle indirebilirsiniz.

Dosyaları indirirken IP’nizi gizlemek için PIA VPN kullanabilirsiniz.

Dosyalari indirirken IP adresi nasil gizlenir 2.jpg

Gizliliğiniz, anonim ligi garanti eden bu gizlilik aracı için nihai hedeftir.

PIA’yı kullanarak, fiziksel konumunuz ne olursa olsun. Coğrafi kısıtlamalardan kaçınabilecek ve başka şekilde engellenen içeriğe erişim sağlayabilirsiniz.

Küresel olarak yerleştirilmiş çok çeşitli hizmetlerle övünen, seçtiğiniz birine bağlanabilecek ve tüm trafiğinizi VPN’in şifreli tünelleri üzerinden güvenli bir şekilde yönlendirebileceksiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası, IP adresinizi gizlerken, kimliğinizle ilgili bilgileri toplarken ve gezinme geçmişinizi üçüncü şahıslar (ISS’niz dahil) tarafından izlenemez durumda tutarken mümkündür.