Ana Sayfa Haberler InVideo: En İyi Ücretsiz Online Video Editörü

InVideo: En İyi Ücretsiz Online Video Editörü

0

Projeleriniz için kaliteli videolar oluşturmak istiyorsunuz ancak video nasıl düzenlenir bilmiyor musunuz? Böyle bir durumda çok kafa yormanıza gerek yok, video ile ilgili tüm sorunlarınızın çözümü InVideo’da.

Dikkat çekici videoların internette en sağlam pazarlama yöntemi olduğu kanıtlanmış bir gerçek. Bu nedenle video yapımında temel bilgi sahibi olmak, işinizi bir adım ileri taşımak için bir zorunluluktur. İşte bu yüzden yaptığınız bir işi veya bir firmayı pazarlıyorsanız, video düzenleme, dijital pazarlama konusunda sahip olmanız en temel becerilerden biri olmalıdır.

Ancak çoğu video düzenleme aracı herkese hitap etmeyebilir ve öğrenmesi zor gelebilir. Bu gibi bir durumda InVideo sizi kurtarmaya geliyor. InVideo, herkesin kolayca yönetebileceği ve mümkün olduğunca kısa sürede video yapabilmesini sağlayan basit, kullanıcı dostu bir arayüze sahip.

InVideo Nedir?

InVideo, video düzenleme işine yeni başlayanlar için basit bir online video editörüdür. Basit sürükle-bırak mantığıyla çalıştığı için daha önce hiç video yapmamış bir birey için bile hayat kurtarıcıdır. InVideo 3 farklı boyut özelliği sayesinde YouTube, Instagram Reels, Twitter gibi ve hatta düşünebileceğiniz her platforma uygun güzel videolar hazırlayabilirsiniz.

InVideo’nun Özellikleri Neler?

 • Video düzenleme bilgisi gerektirmeden kaliteli ve dikkat çekici videolar yapın.
 • Takım olarak çalışın! Bir sürü kişiyle aynı anda tek bir proje üstünde çalışabilirsiniz.
 • 15 dakikaya kadar videolar yapın.
 • Videolarınıza yapay zeka yardımıyla otomatik Türkçe seslendirmeler yerleştirin. (Toplamda 28 dil desteği bulunuyor.)
 • 5000’den fazla hazır şema ile aradığınızı kolayca bulun, vakit kaybetmeden video düzenlemeye başlayın ya da sıfırdan kendiniz yapın.
 • Yazılarınızı animasyonlu videolara dönüştürün.

InVideo ile Sıfırdan Nasıl Video Yapılır?

İşte sıfırdan video yapabilmeniz için yapmanız gereken adımlar:

 • InVideo’nun ana sayfasına gidin ve “Blank Canvas” seçeneğine tıklayın.
 • Üç farklı boyuttan yapacağınız projeye uygun olanı seçin – 16:9, 1:1 ve 9:16 (Instagram Reels veya Tiktok videoları için 1:1 veya 9:16 önerilir). YouTube videolarınız için 16:9 boyutunu tercih etmelisiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
 • Bu kısımda yapmanız gereken tek şey videolarınızı/resimlerinizi yükleyip sahnelerinizi düzenlemeye başlamak. Temel düzeni tamamladıysanız element, yazı gibi nesneler ekleyerek videonuzu şenlendirebilirsiniz.
 • Sağ taraftaki panelde görüntü/metin/metin kutusuna animasyon eklemeyi seçebilir ve boyuttan renge, filtreden yerleşime kadar öğenin her özelliğini kontrol edebilirsiniz. Basitçe bir öğeye tıkladıktan sonra gelişmiş video düzenleme ararcı sağ taraftaki panelde size sunulacak ve orayı kullanarak istediğiniz her şeyi değiştirebileceksiniz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 • Ayrıca, bir arka planı ve öğeleri aynı tutabilmeniz ve işlemi yeniden yapmak zorunda kalmamanız için sahneyi çoğaltma seçeneğiniz de var. Bu özellik size çok fazla zaman kazandıracak!
 • Videonuzla işiniz bittiğinde, videonuza profesyonel bir görünüm kazandırmak için sol panelden gerekli efektleri/kaplamaları vb. ekleyebilirsiniz!
 • Ek olarak, videonuzda bir seslendirme olsun istiyorsanız kendi ses dosyanızı ekleyebilir, yapay zekanın metninizi okumasını sağlayabilir veya kendi seslendirmenizi anında kaydedebilirsiniz.
 • Arka planda hoş bir müzik çalsın istiyorsanız InVideo yanınızda! Telif hakkı olmayan geniş ses kitaplığı arasından seçiminizi yapın. Aklınıza gelen her ruh hali için müzik seçebilir ve bu yeterli olmazsa kendi müzik dosyanızı yükleyip arka planda çalabilirsiniz. Hem arka plan müziğini hem de seslendirmeyi aynı anda oynatabilirsiniz – her biri için ses seviyesini ayarlamanız yeterlidir.
 • Ve son adım olarak, videoda kullandığınız özelliklere bağlı olarak sadece birkaç dakika sürecek olan dosyayı dışa aktarmanız gerekiyor. İndirmeniz için 720p veya 1080p arasında seçim yapma seçeneğine sahipsiniz. Artık şaheserinizi indirip istediğiniz bir platformda gönül rahatlığıyla yayınlayabilirsiniz.
 • İşte bu kadar! InVideo sayesinde sıfırdan video yapmak bu kadar basit.

InVideo Ücreti Ne Kadar? InVideo Ücretsiz Mi?

InVideo yarı-ücretsiz olarak çalışır, yani tamamen ücretsiz videolar oluşturabilirsiniz ancak bazı özelliklere tam erişiminiz olmayacaktır. Planlar ayda 30 dolardan başlıyor. Ancak yıllık plan almayı tercih ederseniz aylık sadece 15 dolar ödemiş oluyorsunuz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA