Ana Sayfa Destek Internet Explorer’da Kayıtlı Şifrelere Nasıl Ulaşılır? (Resimli Anlatım)

Internet Explorer’da Kayıtlı Şifrelere Nasıl Ulaşılır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş
Internet Explorer’da Kayıtlı Şifrelere Nasıl Ulaşılır? (Resimli Anlatım)

Microsoft’un Windows işletim sistemi kullanıcılarına, varsayılan internet tarayıcılarından biri olarak sunduğu, bilgisayarımızın ağ protokolleri ile ilgili bir çok ayarı yöneten Internet Explorer’da kayıtlı şifre bilgilerine ulaşmak istediğinizde, yapmanız gerekenleri sizler için derledik.

  • Öncelikler Internet Explorer tarayıcımızı açıyoruz, Ayarlar simgesine tıklıyoruz ve açılan menü listesinden İnternet Seçenekleri menüsüne giriyoruz.

  • Daha sonra açılan İnternet Seçenekleri penceresinde bulunan İçerik sekmesine tıklıyoruz ve bu sekmenin alt menülerinde bulunan Otomatik Tamamla bölümündeki Ayarlar butonuna tıklıyoruz.

  • Ayarlar bölümünde ise karşımıza Parolaları Yönet seçeneği gelecektir. Parolaları Yönet butonuna tıklayarak Internet Explorer üzerinde kayıtlı olan tüm hesapları gösteren ekrana ulaşıyoruz.

  • Son olarak parolasını görmek istediğiniz hesabın alt kısmında bulunan Göster seçeneğine tıklayarak ilgili hesabın kayıtlı parolasına erişebiliyoruz.

  • Bilgisayar, parola korumalı olarak açılıyor ise bu adımda bizlerden açılış parolasını soracaktır. Bu adımda bilgisayarımızın açılış parolasını girerek güvenlik seçeneğini doğrulamamız gerekiyor.

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.