Ana Sayfa Destek Facebook Messenger Karanlık Modu Nasıl Açılır?

Facebook Messenger Karanlık Modu Nasıl Açılır?

0

Facebook Messenger, günümüzün en popüler anlık mesajlaşma uygulamalarından biridir. İnsanlar bunu her gün ailesi ve arkadaşları ile iletişim halinde olmak için kullanıyor.

Varsayılan ışık modunda IM uygulamalarını kullanmanın sorunu, özellikle karanlık bir odada gözlerin yorulabilmesidir. Bunun bir çözümü Karanlık modda Facebook Messenger’dır.

Tarayıcıda Facebook Messenger Karanlık Modunu Açın

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Facebook Messenger’ı masaüstü uygulaması yerine tarayıcıda kullanıyorsanız, Karanlık modu etkinleştirmek daha da kolaydır.

-Tarayıcınızda Facebook açıkken, pencerenin sağ üst köşesindeki “Messenger” simgesini seçerek Facebook Messenger’a erişin.

-Facebook Messenger panelinin altında, Messenger’da “Tümünü Gör’ü” seçin. Bu, Messenger tarayıcı uygulamasını açacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

-Facebook Messenger tarayıcı penceresinde, pencerenin sağ üst köşesindeki açılır menüyü seçin. Bu menüde, “Koyu Mod” geçişini etkinleştirin.

-Bu, tüm Facebook Messenger tarayıcı uygulaması penceresini Karanlık moda dönüştürecektir.

-Facebook Messenger’ı tarayıcıda tekrar Açık moda geçirmek için, yukarıdaki işlemi tekrarlayın, ancak etkinleştirmek yerine Karanlık Mod geçişini devre dışı bırakın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA