Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram: Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitti

Instagram: Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitti [Çözüm]

0
Instagram Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitti Sorun Çözümü
11858 teknik destek

Son zamanlarda, birçok kullanıcı üzgünüz bir şeyler ters gitti Instagram hatası aldıklarını bildirdi. Instagram’da oturum açamayacağınız için bu hata oldukça sorunlu olabilir. Telefonunuzdan Instagram hesabınıza giriş yapmakta zorluk çekiyorsanız, hızlı ve basit çözümler için bu makaleye göz atın.

Instagram Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitti Oturum Açarken Hata Çıktı?

1. Instagram sunucusunun mevcut olup olmadığını kontrol edin

Bazen Instagram sunucuları geçici olarak kullanılamayabilir. Bunu çevrimiçi canlı kesinti haritasından onaylayabilir veya arkadaşlarınıza aynı sorunu yaşayıp yaşamadıklarını sorabilirsiniz. Sorunun Instagram sunucusuyla değil, yalnızca hesabınızla ilgili olduğunu doğrulamanız yeterlidir.

2. Facebook üzerinden giriş yapın

Facebook hesabınızla Instagram hesabınızda oturum açmayı deneyin. Bunun yalnızca bu iki hesabı önceden bağlamanız durumunda mümkün olabileceğini unutmayın. Bu yüzden Facebook ve Instagram hesabınızı bağlamanız tavsiye edilir. Hesaplarınızı bağlamak, hesabınızın saldırıya uğramasını önlemenize yardımcı olabilir ve Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitt Instagram hatasını hızla çözmenize yardımcı olabilir.

3. Instagram’a bağlanmak için Windows 10 Uygulamasını Kullanın

Bu hata mesajı oluştuktan sonra, yalnızca Instagram’ın web sürümüne giriş yapabilirsiniz. Ancak, Windows 10 için Instagram uygulamasını kullanarak bu sorunu aşabilirsiniz. Bu, doğrudan dizüstü bilgisayarınızdan veya masaüstünüzden yapılabilir.

11858 teknik destek

Uygulamayı Windows Mağazası’ndan indirdikten sonra, giriş yapın ve sorunun olup olmadığını kontrol edin.

4. Hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakın

Bazen Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitt, hesabınızda aksaklıklar varsa Instagram hatası görünebilir. Düzeltmek için şu adımları izleyin:

  1. Instagram’ın web sürümüne gidin ve Ayarlar’a gidin.
  2. Hesabımı geçici olarak devre dışı bırak seçeneğini seçin.
  3. Yaklaşık 2-3 saat bekleyin.
  4. Bekledikten sonra Instagram hesabınızı etkinleştirin ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol edin.

5. Instagram Yardım Merkezi ile iletişime geçin

Tüm bu seçenekleri denediyseniz ve sorun hala çözülmediyse, yetkilendirme ekranına gidin ve Oturum Açma Yardımı’na bakın. Instagram’ınızı kaydetmek için kullandığınız e-posta adresini girin ve E-posta Gönder’i seçin. Posta kutunuza anında bir mesaj gönderilecektir. Size gönderilen postadaki bağlantıya gidin ve giriş yapmak için adımları izleyin.

6. Instagram uygulamasını kaldırın ve yeniden yükleyin

Bu seçenek, birçok kullanıcı için gerçekten işe yaradı. Instagram uygulamanızı hızlı bir şekilde kaldırabilir ve yeniden yükleyebilirsiniz. Bu çözümün yalnızca Windows 10 Instagram uygulamasını kullanıyorsanız işe yaradığını unutmayın.

İşte bunlar, Üzgünüz Bir Şeyler Ters Gitti Instagram hatasını düzeltmenize yardımcı olabilecek bazı olası çözümlerdir. Bu çözümlerden herhangi birinin sizin için işe yarayıp yaramadığını yorumlar bölümünde bize bildirin.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikInstagram: Bilinmeyen Bir Ağ Hatası Oluştu [Çözüm]
Sonraki İçerikFacebook İtiraz Formu ve Başvuru Detayları
İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.