Ana Sayfa Sosyal Medya İnstagram İşletme Hesabı Açma

İnstagram İşletme Hesabı Açma

0
İnstagram işletme hesabı açma detaylı anlatım
İnstagram işletme hesabı açma detaylı anlatım
11858 teknik destek

İnstagram işletme hesabı açma ve sponsorlu reklam vermek ya da grafiklerinize hakim olmak istiyorsanız işletme profiline sahip olmalısınız.

İnstagram hesabınızdan reklam verebilmeniz için hesabınızın mutlaka bir facebook sayfasına bağlı olması gerekiyor. Hesabınızı Facebook’da yer alan bir sayfaya bağlamadan işlem yaparsanız işletme hesabınız üzerinden reklam veremezsiniz.

Ayrıca cep telefonunuzda gönderilerinizin “altında tanıtımını yap” butonu da aktif olmayacaktır. İnstagram da reklam verme işlemi için ilk yapmanız gereken işlem hesabınızı Facebook ile ilişkilendirmek olmalıdır.

Hesabınızı normal kişisel hesap olarak açtıktan sonra ayarlar bölümüne girerek oradan da ”Hesap” kısmına geldiğinizde ”Profesyonel hesaba geç” butonuna tıklayıp işletme profiline geçiş sağlayabilirsiniz.

İnstagram işletme hesabı açma profesyonel hesabınıza geçiş sırasında zaten sizi instagram uygulamasına yönlendirecektir. Bilgilerinizin hangi alanda ilerleneceğini, kategorinizin ne ile alakalı olduğunu ve hangi alanlara reklam verilmesini istediğinizi siz kendiniz seçiyorsunuz.

instagram işletme hesabına geçiş

Ancak işletme profiline geçebilmeniz için de bir Facebook hesabının ve o facebook hesabının da içerisinde bir sayfanızın olmasını istemektedir.

Şartlar yerine gelmediği sürece işletme profilini açmanıza izin verilmeyecektir. Facebook sayfasını açıp entegre işlemlerini sağladığınızda geriye kalan tek işlem reklamlarınızı vermek olacaktır.

11858 teknik destek

İşletme hesabının kişisel hesaptan farkı ise grafiklere hakim olmaktır. Ancak kimlerin nereden geldiğini görebilmenizdir. Keşfetten gelenler var mı? Kaç kişi hesabınızı ziyaret etmiş bunların tamamına erişim hakkınız bulunmaktadır.

İşletme profilinizi oluşturmanızla birlikte reklamlarınızın vermesi de oldukça kolay hale gelmektedir.

İnstagram Tanıtımını Yap Çıkmıyor

İnstagram işletme hesabı açma aşamasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bizimle yada instagram destek hattı ile iletişime geçebilirsiniz. Günümüzün en popüler reklam verme kanallarından birisi olan ve çok büyük bir kitleye sahip olan bu platformdan mahrum kalmayın. Belkide sizi çok büyük kitlelere ulaştıracaktır.

Yukarıda yer alan işlemleri yapmanız durumunda işletme hesabı açma sorunlarınızı giderebilirsiniz. Hesabınızı açtıktan sonra ödeme ayarlarınızın yapılması gerekiyor. Ödeme ayarları ve faturalandırma ayarlarını business manager üzerinden yapabilirsiniz. Ayrıca İnstagram business manager üzerinden canlı destek hattına bağlanabilirsiniz. Facebook canlı destek uygulaması messenger üzerinden iletişim kurmanızı sağlar.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1615 Oylamalar · 1615 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikReboot and Select Proper Boot Device Hatası
Sonraki İçerikD3dx9_39.dll Bulunamadı Hatası Çözümü

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.