Instagram Gizli Hesap Görme. Instagram Gizli Hesap,  Son zamanların en çok kullanılan uygulamaları arasında yer alan instagram kullanıcılarının vazgeçilmez uygulaması.

Uygulamanın kullanıcılara sunduğu birbirinden farklı özellik ve yenilikler kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu sosyal ağ sayesinde çeşitli video, fotoğraf, hikaye ve benzeri paylaşımlar yaparken aynı zamanda arkadaşlarınızla doya doya mesajlaşmanın keyfini çıkarıyorsunuz.

İnstagram uygulaması kendi özelliği bakımından oldukça güvenli bir uygulama, Uygulama yazılımcıları bu noktada kullanıcılarının güvenliğini oldukça önemsiyor.

İnstagram üzerinde iki faktörlü kimlik doğrulama ve güvenlik seçenekleri ile hesabınızı güvene alabiliyorsunuz.

Bu uygulamayı kimi kullanıcılar gizli hesap olarak kullanır. Kimi kullanıcılar ise hesabı herkese açık olarak kullanmayı tercih eder.

Bu makalemizde instagram da gizli olan bir hesabı nasıl görecek ve bu işlemin güvenilir olup olmadığına bakalım.

Bir çok kişi instagram da gizli bir hesabı görmek ister. Peki gizli hesaba sahip birinin profilini görmek güvenlimi bakalım.

Öncelik olarak belirtmek gerekirse bu işlem önerilmeyen ve güvenilir olmayan bir uygulama. Yani bu işlemin doğru olmayan uygulamalar tarafından yapıldığı gündemde.

Bu işlem için kullanılan bazı web siteleri ve programlar var fakat bu uygulamalar kullanıldığında kendi kullandığınız şahsi hesabınız direk kapatır.

Ancak bizler makalemizin başına belirttiğimiz gibi bu uygulamaların kullanılmasını önermiyoruz. Bu uygulamalar telefonunuza virüs bulaşmasına da sebep olur.

Fakat bir diğer yöntem olan Web sitelerine giriş yaptığınızda ise karşınıza gelen çeşitli reklamlara tıklamak.

Bu durum ancak kullandığınız cihazınıza virüs bulaşmasına sebep olur.

Bundan dolayı gizli hesap görme uygulaması veya web sitesini kesinlikle önermiyoruz. Ancak siz gene de gizli olan bir hesabı görmek istiyorsanız bunun için bir yöntem var.

Gizli hesabı görebilmek için en güvenilir yöntem farklı bir hesap açmak.  Yani halk arasındaki adı fake hesap. Ancak fake bir hesap açarak profilini görmek istediğiniz kişiye istek göndermelisiniz.

YENI HESAP

Fakat karşı taraf sizin arkadaşlık isteğinizi kabul etmez ise  göremeyeceksiniz. 

Sizlerde gizli bir hesabı görmek isterseniz yapabileceğiniz en güvenilir yöntem kendinize yeni bir hesap açmak ve karşı tarafın isteğinizi kabul etmesi için beklemektir.