Ana Sayfa Destek Instagram Fotoğrafları, Facebook Sayfasına Otomatik Olarak Nasıl Gönderilir?

Instagram Fotoğrafları, Facebook Sayfasına Otomatik Olarak Nasıl Gönderilir?

0

Instagram fotoğraflarınızı, Facebook sayfasına doğrudan nasıl gönderebileceğinizi mi merak ediyor ve öğrenmek istiyorsunuz? Bu işlem, göründüğünden daha kolaydır! Nasıl yapılacağını makalemizde bulabilirsiniz.

Instagram sadece çok eğlenceli bir kişisel kullanım uygulaması değil aynı zamanda her türlü işletmenin ve profesyonelin ürünlerini ve sanat eserlerini sergiledikleri harika bir pazarlama aracıdır.

Sanatınız, kreatif çalışmalarınız, grafik tasarımlarınız vb. herhangi bir işiniz için hem Facebook’u hem de Instagram’ı kullanıyorsanız, bunları (Facebook’u ve Instagram’ı) birleştirebilirsiniz ve böylece resimleriniz kişisel profiliniz yerine otomatik olarak işletme sayfanıza veya hayran sayfanıza filtre uygular.

Instagram fotoğraflarınızı nasıl doğrudan Facebook sayfanıza gönderebileceğinizi makalemizin devamında bulabilirsiniz.

  • Telefonunuzun ana ekranından veya uygulama ekranından Instagram uygulamasını başlatın.
  • Uygulama ekranının sağ alt kısmında bulan Profil simgesine dokunun.
  • Gelen ekranda sağ-üst kısımda bulunan üç-çizgi (≡) şeklindeki Menü simgesine dokunun.
  • Daha sonra ekranın alt kısmında bulunan dişli-çark (⚙ ) şeklinde simgesi bulunan ‘Ayarlar (Settings)’ menüsüne dokunun.

Instagram Fotoğrafları, Facebook Sayfasına Otomatik Olarak Nasıl Gönderilir?

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Gelen ekranda ‘Hesap (Account)’ menüsüne dokunun.
  • Gelen pencerede ‘Bağlı Hesaplar (Linked Accounts)’ seçeneğine dokunun.
  • Gelen menü listesinde Facebook seçeneğine dokunun

Bu aşamada, hesabınızı bağlamak için Facebook uygulaması ile giriş yapabilirsiniz. Eğer Facebook uygulamasına (Facebook) hesabınızla giriş yapmadıysanız, hesap bilgilerinizi eklemeniz gerekebilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Hesapları bağladığınızda ve Facebook hesabınızın, Instagram hesabınıza bağlanmasına izin verdiğinizde (bağlanmasını sağladığınızda), bir gönderi (paylaşım) eklediğiniz sayfada Facebook’ta paylaşma seçeneği de sunulacak.

Hepsi bu kadar! Instagram‘ın fotoğraf gönderme şeklini değiştirmek isterseniz, seçeneklerinizi, aynı adımları takip ederek ayarlayabilir veya sıfırlayabilirsiniz.

Birden fazla yönettiğiniz Facebook sayfanız var ise, Instagram fotoğraflarınızın hangi Facebook sayfasına gönderileceğini de seçebilirsiniz.3

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA