Ana Sayfa Haberler INCA Modem Port Yönlendirme

INCA Modem Port Yönlendirme

0
Paylaş

Öncelikle bilgisayarınızdan web tarayıcı açıp adres satırına 192.168.1.1 yazarak Enter‘a tuşlayalım. Kullanıcı adı ve şifre kısmına ‘’admin’’ yazarak giriş yapalım.

inca1

Açılan menüden Gelişmiş butonuna tıklayalım.

inca2

Açılan menüde sol kısımda Güvenlik Duvarı Ayarları butonuna basarak ekrana gelen Saldırı önlemeyi etkinleştir kutucuğundaki check işaretini kaldırıp Uygula diyelim. Daha sonrasında soldaki menüden Port Yönlendirme linkine tıklarak ikinci menüye giriş yapalım.

inca3

Bu menüden Ekle kısmını tıklayalım. Özel sunucu kısmını işaretleyerek sunucusu ip adresine DVR cihazınızın ip adresini yazalım. Harici port başlangıç ve harici port sonu kısmına yönlendirmek istediğiniz port numarasını; aynı şekilde dahili port başlangıç ve harici port sonu kısmına da yönlendireceğiniz port numarasını yazınız. Yönlendirmek istediğiniz port numarasını ikinci satırda aynı şekilde yazarak kaydet diyelim.

inca4

Port yönlendirme işlemleriniz bu kadar. Portlarınızın açık olduğundan emin olmak için Dvr cihazınızda da yönlendirdiğiniz port numaralarını  ve modem ile aynı  IP blokta olduğunu kontrol etmeyi unutmayalım.

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.