Ana Sayfa İnternet INCA IM-310NX Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

INCA IM-310NX Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

0
Paylaş

Modemin web arayüzünden hızlı kurulum yapmak için internet tarayıcınızı açınız; adres satırı bölümüne http://192.168.1.1 adresini yazınız ve Enter tuşuna basınız. Gelen ekranda web arayüzü kullanıcı adı ve şifresini yazınız ve Giriş yap butonuna tıklayınız. (Fabrika ayarlarında web arayüzü kullanıcı adı admin, şifresi admin’dir.)

inca 1

Gelen ekranda, Kolay Kurulum menüsüne tıklayınız. Servis sağlayıcınız tarafından verilen VPI/VCI değerlerini yazınız. TTNET için bu ayarlar 8/35’tir. Bağlantı Türü bölümünden PPPoE seçeneğini seçiniz. ADSL kullanıcı adınızı, ADSL şifrenizi yazınız ve Uygula butonuna tıklayınız.

inca 2

inca 3

Modem Arayüzünden Kablosuz Ağ Ayarlarının Yapılması

Sol taraftaki menüden Kablosuz Yönetimi tıklayınız.

inca 4

Acılan ekranda “Şifre” sekmesine tıklayınız.

inca 5

Güvenlik metodu örnek olarak WPA-PSK seçilerek anlatılmıştır. İstediğiniz taktirde başka bir metodu da seçebilirsiniz. WPA ön-paylaşımlı anahtar bölümüne kablosuz ağınıza vermek istediğiniz şifreyi yazınız.

inca 6

Modeme kablosuz olarak bağlanabilmek için bu şifreyi bilgisayarınızın ağ bağdaştırıcısına da yazmanız gerekmektedir. Ağınızın, tanımadığınız kullanıcılar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız, mutlaka şifre veriniz.

inca 7

inca 8

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.