Ana Sayfa İnternet INCA IM-310NX Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

INCA IM-310NX Modem Kurulumu Nasıl Yapılır?

0
Paylaş

Modemin web arayüzünden hızlı kurulum yapmak için internet tarayıcınızı açınız; adres satırı bölümüne http://192.168.1.1 adresini yazınız ve Enter tuşuna basınız. Gelen ekranda web arayüzü kullanıcı adı ve şifresini yazınız ve Giriş yap butonuna tıklayınız. (Fabrika ayarlarında web arayüzü kullanıcı adı admin, şifresi admin’dir.)

inca 1

Gelen ekranda, Kolay Kurulum menüsüne tıklayınız. Servis sağlayıcınız tarafından verilen VPI/VCI değerlerini yazınız. TTNET için bu ayarlar 8/35’tir. Bağlantı Türü bölümünden PPPoE seçeneğini seçiniz. ADSL kullanıcı adınızı, ADSL şifrenizi yazınız ve Uygula butonuna tıklayınız.

inca 2

inca 3

Modem Arayüzünden Kablosuz Ağ Ayarlarının Yapılması

Sol taraftaki menüden Kablosuz Yönetimi tıklayınız.

inca 4

Acılan ekranda “Şifre” sekmesine tıklayınız.

inca 5

Güvenlik metodu örnek olarak WPA-PSK seçilerek anlatılmıştır. İstediğiniz taktirde başka bir metodu da seçebilirsiniz. WPA ön-paylaşımlı anahtar bölümüne kablosuz ağınıza vermek istediğiniz şifreyi yazınız.

inca 6

Modeme kablosuz olarak bağlanabilmek için bu şifreyi bilgisayarınızın ağ bağdaştırıcısına da yazmanız gerekmektedir. Ağınızın, tanımadığınız kullanıcılar tarafından kullanılmasını istemiyorsanız, mutlaka şifre veriniz.

inca 7

inca 8

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin