Huawei Telefonlarda Uygulama Gizleme? Gelişen teknoloji ile birlikte birbirinden farklı yüzlerce sektör ortaya çıktı. Tüm dünyayı etkisi altına alan telefon teknolojisi yediden yetmişe milyonlarca kişinin vazgeçilmezi haline geldi.

Akıllı telefon teknoloji ile beraber birbirinden farklı telefon markaları ve üretimleri başladı. Ancak Android telefonlar kullanım ve imkan bakımından bir çok yeniliğe açık. Telefon severler çıkan her markanın her yeni modelini denemek istiyor ve sürekli telefon değişikliğine gidiyor.

Tabi ki bu telefon değişikliği hakim olduğumuz bir çok ekrandaki farklılıkları da göz önüne seriyor. Ancak Şuan kullanıcıların en çok tercihi haline gelen huawei telefonlar yapılan araştırmalara göre kullanıcılarının oldukça beğeni ve ilgisini üzerine topluyor.

 

Fakat Her telefonda olduğu gibi huawei telefonlarda da zaman zaman sıkıntılar yaşayabiliyoruz. Bu sıkıntılardan bir tanesi de huawei telefonlara uygulama gizleme işleminin nasıl yapıldığı ve uygulama gizleyememe sorunu oluyor.

kapak 7

Bu makalemizde huawei telefonlarda yaşanılan uygulama gizleme sorunlarına karşı nasıl işlem yapabiliriz inceleyeceğiz.

Huawei telefonlarda uygulama gizleme 1.Yöntem

1) İlk olarak telefonumuzun ayarlar menüsüne giriş yapalım.

2) Açılan ekrandan güvenlik ve gizlilik kısmına giriş yapalım Private Space kısmına girelim.

3) Karşımıza gelen talimatları uygulayalım. Hemen ardında bu kısımda hangi uygulamayı gizlemek istiyorsak yükleyelim.

Birinci yöntem oldukça basit bu adımları denedim uygulayamıyorum ya da sorun yaşıyorum diyorsak bir diğer yönteme başvurabiliriz. Ancak Aşağıda ki adımlarımızı inceleyelim.

Huawei telefonlarda uygulama gizleme 2.Yöntem

1) Birinci adımda olduğu gibi ilk olarak telefonumuzun ayarlar menüsüne giriş yapalım.

2) karşımıza gelen menüden kullanıcılar ve hesaplar alanına giriş yapalım.

3) Açılan bu pencereden kullanıcılar menüsüne giriş yapalım.

4) Karşımıza çıkan pencereden Hesap ekle butonuna tıklayalım. Gelen talimatları doğru adımlar ile tamamlayalım. Daha sonrasında ise konuk alanına gizlemek istediğimiz uygulamayı yükleyelim

Tüm bu adımların sonrasın da Huawei telefonumuzda gizlemek istediğimiz uygulamaları ayarlayıp kullanıma devam edebiliriz.