Ana Sayfa Haberler GOOGLE ÖDEME İADE TABELİ OLUŞTURMA

GOOGLE ÖDEME İADE TABELİ OLUŞTURMA

0

Özellikle Google playstore,Google Pay gibi Google uygulamalarının ücretli abonelikler ve hizmetlerinden kredi kartı, banka kartı veya operatör ödemeleriyle yararlanabiliyoruz. Yaptığımız ödemelerinde Google destek sayfalarından kontrolünü sağlamak ve ücret iadesi talebi oluşturmak mümkün.

Bunun için sizlerle “Google Support” üzerinden ulaşabileceğiniz bazı bağlantılar ve bu bağlantıların ne işe yaradıkları hakkında bilgi vereceğiz.

 

Öncelikle Google hizmetlerinin neler olduğunu başlıklar halinde kontrol edelim.

Google’ın en çok kullanılan hizmetleri;

Bir arama motoru olmanın haricinde Google, her kesime hitap eden servis ve hizmetlere sahip. Bu servislerin hepsi Google hesaplarınızla bağlantılı olarak çalışıyor. Bunlardan ödeme ile bağlantılı bazı ürünlerini tanıyalım..

  • Gmail
  • YouTube
  • Google Play Store
  • Google Maps
  • Google Drive
  • Google Benim İşletmem
  • Google Pay

Evet Bu ürünler Daha çok Google üzerinde ödeme yapılan platformlar…Web üzerinden yapılan bütün ödemlerin kontrollerini yine aynı şekilde Google destek sayfalarından Online bir şekilde kontrol edebiliyoruz.O sırada bir yetkili ile yazışabilir veya talep formu oluşturabiliriz.

Her Bir İşlem İçin Sunulan Bazı Bağlantılar;

11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek
11858 teknik destek

1.Bize Ulaşın;

Bu ekranda ödemeler ile birlikte Google hakkında tüm sorunlarınızı ve taleplerinizi yetkililere aktarabileceğiniz bir sayfa açılır.
—-

2. Google Play satın alma işlemi için geri ödeme isteğinde bulunma

Bu Ekrandan ise Google play üzerinden satın olmada geri ödeme ile işlem yapabileceğiniz destek sayfası açılır. Sayfa içerisinde Bilgisayar,Android ve iphone/ipad sekmelerinden giriş yaptığınız platformu seçip işlemlerinize devam edebilirsiniz.

https://support.google.com/googleplay/answer/7205930?ec=apps,c2c_general,chat_general&cfsi=request_refund_app&cfnti=escalationflow.email&cft=3&visit_id=637337221834079705-389692388&rd=1


3. Google Play uzmanıyla sohbet etme (chat)

Bu ekranda ise direkt uzmanla sohbet edebileceğniz ekran açılır sizden istenilen bilgileri yazıp gönderelim.Sobet için çalışma saatleri ve Premium paketleri değişiklik gösterebilir.

https://support.google.com/googleplay/contact/play_chat

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA