Masaüstü uygulaması otomatik olarak güncellemeler (dolayısıyla sizin güncelleştirmeleriz) Ekleyebilirsiniz. Yine de Teams’in sağ üst kısmında yer alan profil resminizin yanındaki. Ayarlar ve daha fazlası menüsünü ve ardından. Güncelleştirmeleri kontrol edin öğesini seçerek kullanılabilir güncelleştirmeleri kontrol edin.

team google resim 3

İşle ilgili iletişimler için Microsoft Teams kullanıyorsanız ancak uygulamanızı en son sürüme güncellemediyseniz. Google sizi bunu yapmaya teşvik eder.

 Android cihazlarda acil aramaları engelleyen. Bir hatanın uygulamayı etkilediği görülüyor.  Hem Google hem de Microsoft bu sorunu çözmek için çalışırken. Birincisi uygulama kullanıcılarına Teams’in en son sürümüne “acil olarak güncelleme” yapmalarını hatırlatıyor.

 Daha eski bir sürüme sahip olmak, sorunun. Tam olarak temel nedeni olmasa da, bunun olmasının nedenlerinden biri olabilir.

team google resim 1

Microsoft Teams

Google, Microsoft Teams uygulamalarını henüz güncellememiş olabilecek. Kullanıcılara bir e-posta gönderdi.  Mevcut sürümünüzün, uygulamaya giriş yapmadığınızda Android cihazlarda 911, 999, 112 vb. Gibi numaraların acil olarak aranmasını engelleyebileceğini söylüyorlar.

 Bu, Microsoft Teams uygulaması ile Android işletim sistemi arasındaki “istenmeyen etkileşim”.Nedeniyle bazı kullanıcıların başına geldi. Uygulamayı 10 Aralık’tan sonra güncellediyseniz, sorunu yaşayan bazı kullanıcılar olsa da herhangi bir sorun yaşamamalısınız.

Son zaman da pek çok kullanıcı muhtemelen. Uygulamalarını en son sürüme otomatik olarak güncellenecek şekilde ayarlamıştır.Ancak akıllı telefonlarında yer kazanmak için otomatik. Güncellemeleri devre dışı bırakanlar da vardır.

Bunlar, Google’dan bu e-postayı alanlardır, bu nedenle, bir tane almadıysanız. Google, Microsoft Teams Güncellemesini Teams uygulamanızın sözde hatayı düzelttiği sürüme güncellendiği anlamına gelir. Reddit’teki bazı kullanıcılar, acil servisleri ararken cihazlarının donduğundan şikayet ediyor.

team google resim 2

Google sonunda bunu, bir kullanıcı Microsoft Teams‘i yüklediğinde ancak hesabına giriş yapmadığında aramaları. Engelleyen bir hataya kadar izleyebilirsiniz.

Bu elbette olmaması gereken bir şey. Bu nedenle hem Google hem de Microsoft. Özellikle acil aramayla ilgili olduğundan ve bir ölüm kalım meselesi olabileceğinden. Sorunu çözmeye öncelik veriyor. Ayrıca, bu Ocak ayında uygulama ile sistem arasındaki bağlantıya. Dikkat etmesi gereken bir Android platform güncellemesi sağlayacaklar. Microsoft Teams uygulamanızı bir süredir güncellemediyseniz. Acil servislerle iletişim kurmakta. Herhangi bir sorun yaşamasanız bile şimdi bunu yapmak için iyi bir zaman olur.

En son sürüme güncellemek için doğrudan Play Store’a veya uygulamaya gidin.