Ana Sayfa Mobil Google Asistan,Güncellemeleri ile Aile Merkezli Özellikler Getiriyor

Google Asistan,Güncellemeleri ile Aile Merkezli Özellikler Getiriyor

0

Evde Google Asistan’ı destekleyen birkaç cihazınız varsa, aslında evinizle birçok verimli ve eğlenceli aktivite yapabilirsiniz. Google, bu Anneler Günü hafta sonu için tam zamanında aileniz için kullanabileceğiniz bu yeni şeylerin neler olduğunu paylaşıyor. Buna, Ev dışındaki mobil cihazlara Yayın özelliğinin genişletilmesi, Family Bell için daha fazla dil desteği ve çocuklar (ve yetişkinler de) için daha fazla hikaye ve oyun dahildir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Yayın, Google Asistan kullanan aileler için en popüler özelliklerden biridir . Önceden, evinizdeki tüm akıllı hoparlörlere ve akıllı ekranlara aynı anda bir mesaj gönderebiliyordunuz.Platformun getireceği asistan yenilikleri arasında sadece bu yok. Aynı zamanda dilediğiniz müzikleri de dinleme imkanınız olacak. Mesela yine telefona ulaşmadak “ok, Google” diyebilir ve Spotify üzerinden istediğiniz müziği açabilirsiniz. Böylece Google Asistan güncelleme, müziğinizi bile ayarlayabilir. Özellikler sadece bunlardan ibaret olmayacak. Tüm bunlara ek olarak diğer uygulamalar konusunda da platform ek erişim hakkına sahip olacak.
Artık bu özelliği, evde olmayan ancak akıllı telefonlar ve tabletler gibi Google Asistan destekli cihazlara sahip olanlar da dahil olmak üzere Google Aile Grubunuza eklenen tüm cihazları kapsayacak şekilde genişletiyorlar. Ayrıca yanıt düğmesine dokunarak veya sesli komutları kullanarak da yanıtlayabilirler.
Family Bell, bağlı cihazlarınızda kullanabileceğiniz başka bir yardımcı araçtır. Aile üyelerinize ev işleri yapması veya bir şeyler satın alması için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve teneffüs, şekerleme zamanı, hikaye zamanı vb. Şeyler için alarm olarak da kullanabilirsiniz. Daha önce sadece İngilizce olarak mevcuttu ama şimdi sekiz kişi için destek alacak yeni diller: Felemenkçe, Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce ve İspanyolca. Artık aynı anda birden fazla cihazda zil çaldırabilirsiniz.
Ebeveynler ve öğretmenler, çocuklara hikaye okumalarında Google Asistan’a yardım edebileceklerini biliyorlar. “Hey Google, bana bir bana bir Hikaye anlat” gibi şeyler söyleyebilmeniz için daha fazla Büyücü Dünyası hikayesi getirmek için Pottermore Publishing ile ortaklık kurdular.8 Nisan: Keşfet dokümanına yeni bir kalite yönergesi eklendi. Keşfet, ilgi alanına dayalı feed’leri temel alıp okuyucuların kafasını karıştırabilecek içeriklere filtre uygular (örneğin, Keşfet, orijinal bağlamından koparılmış iş başvurusu, imza toplama isteği, form, kod deposu veya hiciv barındıran içerik önermeyebilir.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA