Ana Sayfa İnternet Google Analytics Gerçek Zamanlı Rapor Nedir?

Google Analytics Gerçek Zamanlı Rapor Nedir?

0
11858 teknik destek

Gerçek zamanlı rapor, şu anda web sitenizdeki kullanıcıların sayısını gösterir. Web sitenizdeki gerçek zamanlı etkinliği görmek için gittiğiniz yer burasıdır.

“Genel Bakış” altında, web sitenizin en aktif sayfalarını, bu sayfalarda gerçek zamanlı olarak kaç ziyaretçinin bulunduğunu ve geldikleri ülkeyi görebilirsiniz.

Gerçek zamanlı raporlar, satış, ücretsiz hediye veya sosyal medyada içerik tanıtma gibi yayınladığınız yeni bir kampanyanın performansını ölçmek için harikadır.

Genel bakış raporu tüm önemli bilgileri gösterecektir. Ancak, web sitenizin gerçek zamanlı performansı hakkında daha fazla ayrıntı almak için trafik kaynakları, içerik, etkinlik ve konum gibi daha fazla seçeneği kullanabilirsiniz.

11858 teknik destek

Hangi Verileri Görebilirsiniz?

-Altı rapor vardır:

-Genel Bakış, Konumlar

-Trafik Kaynakları

-İçerik (veya Mobil Uygulama mülkleri için Ekranlar)

-Etkinlikler ve Dönüşümler

O boyuta göre gerçek zamanlı bir segment uygulamak için raporlardaki herhangi bir boyutu tıklayın. Alternatif olarak, bu değere gerçek zamanlı bir segment eklemek için arama kutusuna bir değer yazın. Siz “Gerçek Zamanlı” raporları tıklarken segmentler kalır. “Standart Segmentlerin Gerçek Zamanlı’da” geçerli olmadığını unutmayın.

Ayrıca aktif kullanıcı sayısı, son 30 dakikanın her birinde gerçekleşen isabet sayısı, son 60 saniyenin her birinde gerçekleşen isabet sayısı gibi verileri görebilirsiniz.

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
2018 Oylamalar · 2018 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikYoutube Video Reklam Ekleme
Sonraki İçerikGoogle Analytics Nedir
Webmaster, freelancer, teknoloji hastası. Kendini bilmiş bileli teknoloji okyanusunda amiral gemileri ile iç içedir. Çukurova Üniversitesi mezunudur. Bir seyyah gibi gezmeye bayılır. Teknoloji makaleleri yazıp insanları aydınlatmayı amaç edinmiştir.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.