Giyilebilir teknoloji kapsamında başı çeken en önemli aksesuar olarak akıllı saatlerin başı çektiği su götürmez bir gerçek. Galaxy Watch Active 2 de hem şıklığıyla hem de akıllı telefonlarımızı cebimizden çıkarmaya gerek bile duymayacağımız birçok özelliği barındırıyor.
Active 2 1

Galaxy Watch Active 2, öncelikle dijital olarak dönebilen dokunmatik çerçevesi ile akıllı saat ürün yelpazesine yeni bir trend katıyor. Bu özelliğe adapte edilmiş One UI arayüzü ile çok iyi şekilde uyum sağlayan bu özellik kullanıcıların hem beğenisini hem de kullanıcı deneyimini artırmayı başarıyor. Watch Active 2 360 x 360 piksel çözünürlükte akıllı telefonlardan da aşina olduğumuz ve batarya kapasitesine önemli derecede katkı sağlayan Super AMOLED ekrana sahip. Ayrıca bu akıllı saatte, 1,2 inç ile 1.4 inç ekran boyutları ile 40 mm ve 44 mm kasa seçenekleri de kullanıcı sunulmuş durumda.

Çift çekirdekli 1.15 GHz hızında Exynos 9110 işlemciden güç alan saatte, modeline bağlı olarak 247 mAh veya 340 mAh batarya tercihi de kullanıcının ihtiyaçlarına göre seçeneklendirilmiş. 4 GB dahili depolama, Wi-Fi model 768 MB RAM, LTE model ise 1.5 GB RAM ile sunuluyor. İsteğe bağlı olarak alüminyum ve paslanmaz çelik malzeme tercihinde de bulunabiliyorsunuz. Öte yandan, LTE için sadece paslanmaz çelik seçeneği mevcut.
Active 2 2

Galaxy ekosisteminin bir parçası olan Watch Active 2, Samsung akıllı telefonlar ile daha çok uyum içinde çalışacağını söyleyebiliriz.

Ayrıca Running Coach uygulaması ile egzersizlerinizde gerçek zamanlı olarak aşamalarınızı takip edebiliyorsunuz. Yeni sensörlere de yer verilen üründe, 8 fotodiyot ile kalp ritmi izleme, EKG, ivmeölçer, jiroskop, barometre ve ortam ışığı özellikleri bulunuyor. 4G LTE sayesinde yakınlarda akıllı telefonunuz olmasa bile internete bağlanma konusunda da herhangi bir problem yaşamıyorsunuz.
Active 2 3

Galaxy ekosisteminin bir parçası olan Watch Active 2, Samsung akıllı telefonlar ile daha çok uyum içinde çalışacağını da ekleyelim.

Samsung Galaxy Watch Active Türkiye fiyatı ise 40 mm versiyon için 1.599 TL, 44 mm versiyon için 1.799 TL olarak belirlendi.