FormSwift, PDF düzenlemede biraz farklı bir yöntem sunar. Size, PDF dosyalarını yükleme ve düzenleme seçeneği sunarken, aynı zamanda çevrimiçi olarak doldurup PDF dosyası veya Word belgesi olarak indirebileceğiniz geniş bir dosya kitaplığı sunar. Kira sözleşmeleri ve iş toplantı tutanakları gibi temel iş belgelerine ihtiyacınız varsa, FormSwift‘in tekliflerini mükemmel ve incelemeye değer.

İlgili bilgileri ekledikten sonra, bu formların tümü çevrimiçi olarak doldurulabilir ve indirilebilir. Veya belgelerin boş versiyonlarını indirebilir ve bilgileri bilgisayarınızda girebilirsiniz.

Screenshot 5 4

PDF düzenleme için süreç basittir. Bir dosyayı tarayıcınıza sürükleyin (maksimum boyut 10MB‘dir); ardından yeni metin ve resimler eklemek için FormSwift‘in araçlarını kullanın; mevcut metni vurgulayın, düzeltin veya silin; ve belgeleri imzalayın.

FormSwift‘in metin araçları sınırlıdır. Aralarından seçim yapabileceğiniz 4 yazı tipiniz vardır, ancak bu yazı tiplerini neredeyse istediğiniz herhangi bir düzeye yeniden boyutlandırabilir ve ayrıca metin renkleri ve stillerinde değişiklik yapabilirsiniz. Belgenize yeni bir metin alanı ekleyebilir, yeni metin girebilir ve metni belgede istediğiniz yere yerleştirerek ayarlayabilirsiniz. Ancak, mevcut metni yeniden düzenlemek dışında değişiklik yapmanın bir yolu yoktur. Klavye, fare veya yüklenen bir görüntüyü kullanarak bir belgeyi imzalamanıza olanak tanıyan bir imza aracı da dahil olmak üzere diğer tüm araçlar beklendiği gibi çalışır.

Ücretsiz kullanım şekli şu şekildedir.

  • Saatte sadece üç PDF belgesi için kullanılabilir.
  • 200‘den az sayfa içeren PDF‘lerle sınırlıdır.
  • 50 MB’dan büyük PDF’leri düzenlemez.

Sejda PDF Editor, filigran eklemeden PDF‘de önceden var olan metni düzenlemenizi sağlayan çok az sayıda PDF editöründen biridir. Çoğu editör yalnızca kendi eklediğiniz metni düzenlemenize izin verir veya metin düzenlemeyi destekler ancak daha sonra her yere filigranlar atar.

Ayrıca, bu araç tamamen web tarayıcınızda da çalışabilir, böylece herhangi bir program indirmek zorunda kalmadan kolayca ulaşabilirsiniz. Bu şekilde kullanmak istemezseniz, masaüstü sürümünü edinebilirsiniz.

Screenshot 6 3

Bilmeniz gereken, çevrimiçi ve masaüstü sürümleri arasında bazı farklılıklar vardır. Örneğin, masaüstü sürümü daha fazla yazı tipi türünü destekler ve çevrimiçi düzenleyicinin (Dropbox ve Google Drive‘ı destekleyen) yaptığı gibi, URL‘leri veya çevrimiçi depolama hizmetlerinden PDF eklemenize izin vermez.

Bir başka özellik de, PDF yayıncılarının, kullanıcıları için dosyayı bu çevrimiçi PDF düzenleyicide otomatik olarak açmak için tıklayabilecekleri bir bağlantı sağlamasına olanak tanıyan web entegrasyon aracıdır.

Geliştirici: King Street Labs LLC | Uyumluluk: Chrome, Firefox, Edge, Opera, Safari Kategori: Yasal formlar, PDF ek açıklaması | Ücretsiz sürümden yükseltme: 89 $ / yıl