Ana Sayfa Destek Facebook’ta Grup Bildirimleri Nasıl Kapatılır? (Resimli Anlatım)

Facebook’ta Grup Bildirimleri Nasıl Kapatılır? (Resimli Anlatım)

0
Paylaş

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, eriştiği kullanıcı sayısını her geçen gün biraz daha artırıyor. Bu artış ile birlikte birçok sosyal etkinliğin gelişmesine ve insanlar arasındaki mobil iletişimin daha da artmasını sağlayan platformun can sıkan yanları da yok değil. Facebook üzerinden gelen ve birçoğu ilgimiz dışında olan bildirimler, bu can sıkıcı durumların başında geliyor. Bilginiz olmadan bir arkadaşınız tarafından eklendiğiniz bir grup üzerinden sürekli gelen bildirimleri nasıl kapatabileceğinizi sizin için derledik.

  • Öncelikli olarak akıllı cihazlarımızdan ya da bilgisayarımız üzerinden Facebook hesabımıza giriyoruz. Sonrasında ise bildirimlerinden rahatsız olduğumuz gruba giriş yapıyoruz ve grup ana sayfasında bulunan Bilgiler’ menüsüne tıklıyoruz.

Facebook’ta Grup Bildirimleri Nasıl Kapatılır? (Resimli Anlatım)

  • Açılan Grup Bilgileri başlıklı sayfada Bildirim Ayarları’na giriyoruz.

  • Son olarak ise Bildirim AyarlarıKapalı’ duruma getirerek, grup üzerinden gelecek olan bildirimleri tamamen engellemiş oluyoruz. Bu işlemin ardından, ilgili grup hakkında herhangi bir bilgilendirme bildirimi gelmeyecektir.

 

 

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.