Ana Sayfa Sosyal Medya Facebook Reklam Borcu Ödeme

Facebook Reklam Borcu Ödeme

0

Facebook ya da İnstagram üzerinde özellikle ilk reklamlarımızı yayınlıyorsak reklam verip kısa süre içerisinde durdurma, küçük harcama limiti belirleme veya çok düşük limitli bir sanal kart kullanma gibi eylemler gerçekleştirebiliyoruz. Bu yüzden hesabımızda belirlediğimiz reklam harcama tutarının da altında düşük ücretler yansıyabiliyor. Örnek vermek gerekirse günlük 20 TL bütçe ile 5 günlük bir reklam verip 12 saat sonra durduğumuzda bizde gösterim ve etkileşim sayısı esas alınarak 100 TL değil de yaklaşık 10 TL + vergi tahakkuk ediyor. Bu ücretlendirme bir sonraki harcama limit tutarında ya da fatura kesim tarihinde hesabınızdan tahsil edilecektir. Ancak siz kendinizde manuel tahsil etmek isteyebilirsiniz. Bu bilgiler hesabınızdaki ödeme yöntemi ön ödemeli bakiye yükleme sistemi değil otomatik ödeme seçili ise geçerli olacaktır.

Facebook veya İnstagram üzerinden yapmış olduğunuz tanıtımlar için Facebook üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

İnstagram borcunuzu da Facebook üzerinden ödeyebilmeniz için İnstagram hesabınızı bir Facebook sayfasına bağlamış olmanız gerekmektedir.

Borç bilgilerinize ulaşmak için öncelikle Facebook Business üzerinden giriş yaparak sol taraftaki menüden Diğer Araçlar seçeneğine tıklıyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Sol taraftaki menünün yanına ek bir menü daha açılacaktır. Bu menüden Faturalandırma seçeneği ile devam ediyoruz.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Açılan sayfanın sağ üst tarafında borcunuz ve hemen yanında Şimdi Ödeyin seçeneğini mevcuttur.

Ödemenizi gerçekleştirirken kalan borcunuzun tamamı seçili halde ekran sizi karşılar. Dilerseniz manuel olarak yazıp bir miktarını da ödeyebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA