Bugün sizler için, Epic Games’ten Nasıl İade Alınır bu konuyu inceledik.

Epic Games Hakkında

Epic Games 1991 yılında kurulun bir şirkettir. Şirketin günümüze kadar bir çok önemli projesi vardır. Bunlardan en önemlisi ise, günümüzde oldukça fazla oyuncu kitlesi olan Fortnite’tır. Fortnite dışında şirketin web sitesi üzerinden bir çok oyuna erişebilirsiniz. Epic Games oldukça büyük bir oyun kütüphanesine sahiptir. Bu kütüphane üzerinden bir çok oyunu satın alıp, ya da kütüphanenizde bekletebilirsiniz. Epic Games ayrıca bir çok oyunu ücretsiz olarak vermektedir. Bu oyunlar dönem dönem değişmektedir. Özellikle kullanıcılar bugüne kadar, GTA 5 gibi ya da Hitman serisi gibi bir çok önemli yapımı oyun severlere hediye etmiştir.

epic-gameste-hesap-nasil-acilir-manset.jpg (1280×720)

Epic Games ayrıca, bir çok firma ile anlaşması olan bir oyun kütühpanesidir. Özellikle farklı bir oyun kütüphanesinde gördüğünüz ücreti yüksek oyunları,Epic games üzerinden ücretsiz alabilirsiniz. Bu durum Epic Games’i bir adım öne taşıyor.

Bunların dışında Epic Games önemli bir oyun motoru olan, Unreal Engine’in en büyük geliştiricilerinden biridir. Epic’in Unreal Engine teknolojisi PC’lere, konsollara, mobil cihazlara, arttırılmış gerçeklik uygulamalarına, sanal gerçekliğe ve internete üstün görsellik sağlayan etkileşimli deneyimler getirmektedir. Epic Games üzerinden oyun satın alma konusunda bazı detaylara takılan kullanıcılar mevcut. Bugün sizler için bu detayları inceleyeceğiz.

Epic Games’e Nasıl Üye Olunur

Üye olma işlemi oldukça kolaydır. Epic Games’e üye olmak için, buraya tıklayabilirsiniz. Üye olma işlemi için bir çok kaynağı kullanabilirsiniz. Özellikle konsol sahibi kullanıcılar konsol hesapları ile de üye olabilirler.

Üye olduktan sonra, ücretli ve ücretsiz bir çok oyuna erişebilirsiniz. Ücretsiz oyunlar direk belirlediğiniz klasöre yüksek indirme hızı ile inecektir. Ücretli oyunlar ise, gerekli ödeme işlemini yaptıktan sonra aynı şekilde bilgisayarınıza inecektir.

Epic Games Ödeme Yöntemleri ve İade Süreci

Epic Games üzerinden ücretli oyun satın alırken bir çok ödeme yöntemi mevcuttur. Bunlardan en sık kullanılanı kredi kartı ile ödeme yöntemidir. Bunların dışında, İninal kart ya da Havale gibi yöntemleri de kullanabilirsiniz. Ödeme yaptıktan sonra, yanlışlıkla satın alınan oyunları iade etmek mümkündür.

Fakat bu oyunları yanlışlıkla satın aldıysanız, indirmemeniz gerekiyor. Satın aldığınız oyunu indirirseniz iade süreci olumsuz etkilenebiliyor. Eğer yanlıslıkla satın aldığınız oyunu indirmediyseniz iade etmek oldukça kolaydır. İade süreci için öncelikle buraya tıklayalım.

iade1

Bağlantıya tıkladıktan sonra, bu kısımda ki bilgileri kendinize uygun bir şekilde doldurmanız gerekiyor. Ekran görüntüsü eklemenizi öneririm , satın aldığınız oyunun kütüphanede ki ekran görünütüsünü ekleyebilirsiniz.

İade işlemizinizi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. İadeniz yapıldıktan sonra, ilgili oyunun isminin yanında ‘Iade Edildi’ yazısını görebilirsiniz. Epic Games’ten Nasıl İade Alınır sizler için inceledik.

iade2