En Sevilen Instagram Butikleri

Makalemizde, En sevilen ınstagram butikleri hakkında sizi bilgilendirmekteyiz.

Günümüzde sosyal medya kullanımı oldukça yükseldiği için normal hayatta karşılaştığımız şeyleri artık sosyal medyada da görebiliyoruz. instagram butikleri de bunlardan biri. Dışarıda oldukça sık şekilde karşımıza çıkan butikler artık sosyal medyada da karşımıza çıkıyor. Biz de sizin gibi en uygun butiği bulmak istedik ve en sevilen ınstagram butikleri hangileri diye sorduk.

1. Mooi Butik (@mooibutikk)

Bu butik instagram üzerinde 600 bin takipçiye sahip. Kapıda ödeme, eft-havale ve kredi kartına taksit seçeneği gibi birçok ödeme yöntemi ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. Müşterilerine iade ve değişim şansı da sunuyor.

En Sevilen Instagram Butikleri
mooibutikk

 

 • Kapıda ödeme= var
 • iade ve değişim= var

2. Narfarita (@narferita)

narferita instagram üzerinde 380 bin takipçiye sahip. Siparişinizi aldıktan sonraki 2 gün içerisinde değişim yapılabilmektedir ancak butik de iade mevcut değildir. Eğer kapıda ödeme yapmak istiyorsanız da fazladan 32 TL’yi gözden çıkarmalısınız. Hafta içi saat 10.00-19.00 saatleri arasında cumartesileri ise saat 10.00-16.00 arasında sipariş alan bu butik pazar günleri kapalıdır.

 • Kapıda ödeme= var
 • Değişim= var
En Sevilen Instagram Butikleri
narferita

3. My Love Butik (@mylovebutik)

Bu butik kombin yapan butiklerden biridir. İnstagram da 1,1 milyon gibi büyük bir kitleye sahiptir. Butik de iade mevcut değil ancak 3 gün içerisinde değişim yapılabiliyor.

 • Kapıda ödeme= var
 • Değişim= var
En Sevilen Instagram Butikleri
En Sevilen Instagram Butikleri

4. Mine Tan Butik (@minetanbuik)

700 bin kişi ile büyük bir kitleye sahip olan mine tan butik uzun süredir hizmet veren bir marka. Değişim imkanı sunan bu butik de iade yoktur. bu butik dizlere kapıda ödeme gibi farklı ödeme imkanları da sunmaktadır.

 • Kapıda ödeme= var
 • Değişim= var

 

5. Ex Boutique (@exboutique)

Bu butiğin 220 binlik bir kitlesi vardır. 1 ila 4 gün içerisinde teslimat yapılmaktadır. Değişim imkanı sunan bu butik farklı ödeme yöntemleri de sunmaktadır. Kapıda ödeme ve yapan bu butik şeffaf kargo ile de güvenilirliğini arttırmıştır. Ayrıca bu butik yurt içine olduğu gibi yurt dışına da kargo hizmeti sunmaktadır.

 • Kapıda ödeme= var
 • Değişim= var
 • Yurt dışına satış= var

6. Pelinin Ayakkabıları (@pelininayakkabıları)

Diğer butiklerin aksine elbise değil isminden de anlaşılacağı gibi ayakkabı satıyor bu butik. Uzun süredir aktif olarak satış yapmaktadır. Trendde olan ayakkabıları intagram üzerinden veya web sitesinden uygun fiyata bulabilirsiniz. Aynı zamanda fecabook sayfasından da ulaşabilirsiniz.

​​7. Deniz Butik (@denizbutikk)

Yazımızda bahsettiğimiz en büyük kitleye sahip deniz butik. Tam 2,7 milyon kişiye hitap ediyor bu butik. Hem İstanbul’daki butiğiyle hem de web sitesiyle büyük ilgi gören deniz butiğe instagram’dan da ulaşmak mümkün. Web sitesi üzerinden kredi kartı kullanımında kargo ücretsiz hale geliyor.

8. Askı Nişantaşı (@aski.nisantasi)

1,1 milyon insanın beğenip takip eden bu sitede başka butikte göremeyeceğiniz elbiseler bulunmakta. Alışveriş yapmak isterseniz web sitesine yönlendirmektedir ama whatsap üzerinden de sipariş verebilirsiniz.

9. 6 Canpolat Kardeş (@5in1canpolat)

5 kız kardeşin bir araya gelerek yarattıkları bu markayı diğer butiklere göre farklı yapan unsur kendi ürünlerini satıyor olmasıdır.

İnstagram yardım merkezi için tıklayınız.

ilişkili makaleler;

İnstagram Geçersiz Parametreler Hatası

Instagram’da Etiketli Fotoğrafları Gizleme