Ana Sayfa Bilgisayar DualShock Bilgisayarda Nasıl Kullanılır

DualShock Bilgisayarda Nasıl Kullanılır

0
11858 teknik destek

Windows bildiğiniz üzere Playstation kolunu algılamıyor. Neyse ki bu durumda üçüncü parti yazılımlar yine yardımımıza yetişiyor ve kolayca Playstation kolunu kullanılabilir hale getirebiliyoruz.

 

İlk olarak buraya tıklayarak direkt olarak programı indirin. İsteğe bağlı manuel indirmek istiyorsanız buraya tıklayarak foruma gidebilirsiniz.

İndirdiğiniz arşiv dosyasının içindeki “ScpServer” klasörünü uygun gördüğünüz, göze batmayacak bir yere çıkartın.

Bu aşamada DualShock’u bilgisayarınıza takın (eğer ilk defa takıyorsanız sürücülerin yüklenmesi için en az 1 – 2 dakika bekleyin), klasörün içindeki bin klasörüne gidin ve ScpDriver.exe dosyasını çalıştırın. (ScpServer -> Bin -> ScpDriver.exe)

Ardından eğer Windows XP veya Vista kullanıyorsanız sol aşağıda bulunan Force Install butonunu aktifleştirin. Eğer Windows 7 ve üstü kullanıyorsanız direkt olarak Install butonuna tıklayın ve sürücülerin yüklenmesini bekleyin.

11858 teknik destek

Eğer ekrandaki yazılar aşağıdaki resimdeki gibi görünmüyorsa veya hata mesajına dair bir şey görüyorsanız Uninstall butonuna tıklayın, Force Install’ı işaretleyin ve tekrar Install butonuna tıklayın.

Eğer işlemleri doğru yaptıysanız, DualShock’unuzu rahatlıkla kullanabiliyor olmalısınız. Eğer DualShock çalışmıyorsa çıkar-tak yapmayı denemenizi öneriyoruz. Artık arkanıza yaslanıp oyununuzun keyfini çıkarabilirsiniz!

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikkullanıcı kimliği mevcut değil hatası
Sonraki İçerikİşletmeler için Instagram,

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.