Merhaba TeknoDestek takipçileri bugün sizler için Discord uygulamasında eğer satın alırsanız Premium özeliklere sahip olacağınız Nitro üyeliğini aldıktan sonra ya da yanlışlıkla aldığınızda nasıl iade edeceğiniz konusunda bilgiler vereceğiz.

Bildiğiniz üzere rekabetçi oyunların bir çok türünde sesli sohbet özelliği mevcut , sesli sohbet özelliği sayesinde takımlar oynanan raundlar’da daha efektif oynuyor ve takım içi başarı oranını daha da yükseltiyor.

Oyunların yanı sıra Discord günümüz sohbet uygulamaları gibi chat ve görüntülü sohbet özelliğine de sahip bu sebepten ötürü profesyonel ortamda kullanmanızda mümkün. Her güncel uygulamada olduğu gibi Discord’da da ücretli bazı özellikler mevcut , bu ücretli özellikler uygulama kullanımında size faydalı olacak içerikleri barındırıyor .

1593536715750 (1500×500)

Discord Nitro Nedir?

Discord Nitro, dünyanın en popüler oyun sohbet platformunun ücretli premium abonelik hizmetidir. Discord Nitro için ücret ödeyen kullanıcılar, platform içerisindeki tüm kanallardan özel emojilere, animasyonlu avatarlara ve sunucu güçlendirmelerine kadar bir çok özelliği kullanabilir.

Discord Nitro Fiyatı?

Discord Nitro üyeliği fiyatı aylık olarak $9.99 olmakla birlikte yıllık Discord Nitro üyeliği almak isteyen kişilere 2 ay hediye edilmekte, 119.88$ yerine 99.99$ ödenmektedir. Discord Nitro İninal kart da dahil olmak üzere bütün banka kartları ile ödenebilmektedir.

Audience.0.png (1200×800)

Discord Nitro Avantajları?

Discord’un ücretsiz sürümü, takım arkadaşlarınızla konuşmak, kanallara katılmak ve kendi sunucunuzu başlatmak için gerekli tüm özelliklere sahiptir, fakat Nitro, Discord için ücret ödeyenler için ek avantajlar sağlar.

Özel Global Emojiler: Çoğu Discord sunucusunda topluluk veya sunucu sahibi tarafından oluşturulan özel emojiler bulunur. Bu özel emojiler genellikle oluşturuldukları sunucularda kullanılabilirler. Nitro, oluşturulan bu emojilerin   herhangi başka bir sunucuda kullanmasına da imkan sağlar.

Yükseltilmiş Go-Live : Go-Live, oyunu küçük bir grup insana aktarabilmenizi sağlayan temel bir özelliktir. Ücretsiz katmanda 30 FPS’de 720p’ye, Nitro Klasik’te 60 FPS’de 1080p’ye veya Nitro’da daha yüksek istediğiniz kalitede yayın gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Discord Etiketi: Her Discord kullanıcı adının ardından rastgele dört basamaklı bir numarası vardır. Nitro, ad ve sayı kombinasyonu başkaları tarafından kullanılmadığı sürece kullanıcı adının değiştirmesine izin verir.

Ekran Paylaşımı: 30 FPS’de 1080p’ye veya 60 FPS’de 720p’ye kadar ekranınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Artan Yükleme Sınırı: Ücretsiz katmanda yalnızca 8 MB’a kadar dosya gönderebilirsiniz, ancak Nitro Klasik ve Nitro aboneleri sırasıyla 50 ve 100 MB’a kadar dosya yükleyebilir.

Animasyonlu Avatarlar: Premium aboneler, animasyonlu GIF görsellerini sabit resim yerine avatar olarak kullanabilirler.
Tüm aboneler, kullanıcı adlarının yanında Nitro kullanıcısı olduklarını gösteren küçük bir rozet alır.

fbf72f7bfa8f2058218513942447d822.png (1200×630)

Discord Nitro Kullanmak İşimize Yarar mı ?

Discord’u sadece uygulama özellikleri için kullanan biriyseniz Nitro almanıza gerek yok , fakat bir yayıncı iseniz ya da sunucunuz varsa ve burada ki topluluğun sayısını arttırmayı düşünen biriyseniz almanız işinize yarayacaktır .

Discord Nitro Nasıl İade Edilir ?

Makalemizin asıl konusuna gelmek gerekirse sorunuzun cevabı , evet iade etmek mümkün bu işlem için bazı detayları ve yolları izlemeniz lazım , bu işlemler sırasıyla aşağıda ki gibidir.

Öncelikle bu işlem satın alma işlemini yaptıktan  5 gün sonrasına kadar mümkün , sonrasında ne yazık ki iadesi mümkün olmuyor ve 1 kereliğine iade işlemi geçerlidir bir ikincisinde kabul görmüyor.

İade işlemi için buraya tıklayarak ilgili iade formunun olduğu sayfaya giriş yapacağız.

discord form

1. Sana Nasıl Yardımcı Olabiliriz kısmında ‘Faturalandırma’ seçeneğini seçmeliyiz.
2.Discord hesabınızın kayıtlı olduğu mail adresinizi yazmanız gerekiyor alternatif bir mail adresi geçersiz sayılıyor.
3.