Oyunun feci lansmanından sonra planlar muhtemelen değişti.

Eğer üzerinde atlamak durumunda Cyberpunk 2077 internet sitesinde , DLC erken 2021 bırakarak Ama çevreleyen fiyasko verilecektir bildiren bir sayfa var arabası başlatmak , oyun ediliyor çekti Play Station mağazasından iadesi , alıcılara verilen ve yaklaşan bir yatırımcı dava , bu zaman çizelgesi değişmiş olabilir. İşte şimdiye kadar bildiklerimiz.

Screenshot 1 5

Engadget’ten Richard Lawler’ın da belirttiği gibi , yukarıda bağlantısı verilen sayfa, oyunla ilgili tartışmalar başlamadan önce, oyunun kendisi ile aynı gün yayına girdi. Oyunun lansmanından bu yana çok şey oldu. Ve şu anda, geliştirici CD’si Projekt Red iki büyük yama almak için çok çalışıyor oyunculara muhtemelen başka bir şeye odaklanmadan gönderilir.

Bir yatırımcı çağrısına göre, CD Projekt Red başkanı ve eş CEO’su Adam Kicińksi, DLC’nin ne zaman yayınlanacağına karar vermek için çok erken olduğunu söyledi.

“Şu anda lütfen durumu ele almamıza izin verin ve lütfen biraz daha değerlendirme yapmamıza izin verin – bu hala önümüzde; Henüz bilmiyoruz ve artık Cyberpunk’ı geliştirmeye odaklandık, ”dedi bir yatırımcı çağrısı sırasında Kiciński.

Kasım ayında bir yatırımcı çağrısında Kiciński, “Öyleyse, önce buna mod demiyoruz,” dedi .”Ayrı bir adanmış üretim, büyük bir prodüksiyon. Onu bağımsız bir ürün olarak düşünüyoruz.”

Screenshot 2 5

Oyunun lansmanından bu yana olan her şey göz önüne alındığında, CD Projekt Red’in çok oyunculu oyunu doğru yapmak istediğinden şüpheleniyoruz. Bu, geliştirme ekibinin interneti ateşe vermeyecek bir durumda çok oyunculu başlatmak isteyeceği anlamına gelir.

DLC’nin ne zaman başlayabileceğine gelince, CD Projekt Red, piyasaya sürülmenin The Witcher 3’lere benzer olacağını belirtti. Bu oyun için, oyunun piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra 16 ücretsiz DLC güncellemesi yayınlandı . Birkaç kozmetik güncelleme ve daha küçük görevler içeriyordu. Bu, ücretsiz DLC’nin büyük olasılıkla The Witcher 3’ün piyasaya sürülmesinden önce yapıldığını ve CD Projekt Red’in hayranları saatler süren yeni içerik ekleyen çok daha büyük ücretli DLC’lerin lansmanından önce meşgul etmenin bir yolu olarak parçaladığını gösteriyor.

Dolayısıyla, aynısı Cyberpunk 2077 için de geçerliyse, o zaman ücretsiz DLC turları büyük olasılıkla tamamlanmıştır ve oyun tüm konsollarda stabil olduğunda, hayranlar düşüşler görmeye başlamalıdır.

Screenshot 2 6

Ayrıntılar azdır: “Ücretsiz DLC, 2021’in başlarında Night City’i vurmaya başlar”, bizi izlemeye devam etmek için bir çağrı dışında sayfanın tek mesajıdır. Yine de, Cyberpunk 2077 lansman fragmanında gizli bir mesajla gösterilen planları doğruluyor : oyunun, ücretsiz ve premium DLC paketlerinin bir karışımıyla The Witcher 3: Wild Hunt’a benzer bir DLC modelini izleyeceği. Mesaja göre, bu ücretsiz içeriğin ilki gerçekten de önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürülecek.

Cyberpunk 2077 , geliştirici / yayıncı CD Projekt Red felaketle sonuçlanan lansmanını geçmeyi planladığından, 2021’in başlarında bir miktar ücretsiz DLC alacak.

Hatalar , düşük konsol performansı, teklif edilen ve reddedilen geri ödemeler ve hatta bir sınıf eylem davası bile Cyberpunk 2077’nin güçlü satış performansından sıyrıldı, ancak oyunun resmi sitesindeki yeni bir DLC sayfası , CDPR’nin eklenti içerik planlarıyla ilerlediğini gösteriyor .