Bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin?

YouTube veya Google Drive bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin. Gibi bir mesaj görüyorsanız çözümünü paylaşıyoruz.

Sorunun Google Drive’da kendi kendine çözülmemesi durumunda, buradaki diğer yöntemlerin yanı sıra hesabınıza yeniden giriş yapın veya tarayıcı önbelleğini temizleyin.

YouTube’daki aynı sorun için, yüklemeleri yöneten tarayıcı uzantılarını devre dışı bırakabilir veya diğer düzeltmeleri deneyebilirsiniz.

Google Drive ve YouTube, videoları depolamak ve paylaşmak için harika platformlardır. Birincisi, ikincisi ile karşılaştırıldığında nispeten samimidir. Ancak, her iki platformda da birkaç kullanıcı bu videoyu işleme tabi tutuyoruz ile karşılaştığını bildirdi. lütfen daha sonra tekrar kontrol edin hata.

Bu platformlardan herhangi birine yüklenen bir videoya erişmeye çalıştığınızda durum böyledir ve bunun arkasında bir sürü faktör vardır. Sorun, diğer faktörlerin yanı sıra İnternet hızıyla veya platformun sunucusuyla ilgili olma ihtimali yüksek.

Ancak, diğer konularda olduğu gibi, Bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin hata da bazı hızlı yöntemlerle kolayca düzeltilebilir.

Bu sorunun kesin bir cevabı yoktur. Bir yerden diğerine ulaşmanın ne kadar süreceğini sormaya çok benzer. İlgili birkaç faktör var ve tüm bunlar bizim lehimize sonuçlanırsa, bir rakam bulabiliriz, ancak bu da yaklaşık bir rakam olacaktır.

Örneğin, 50 MB’lık bir videoyu işlemek yaklaşık 2-5 dakika, 1 GB’lik bir video ise ortalama 10-15 dakika sürer. Bir grup büyük videoyu işlemek saatler alabilir. Bu size, bu videoyu ne kadar süreyle işlediğimiz konusunda adil bir fikir verir. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin hata mevcut olacaktır

Bu, size Google Drive’daki video işleme süresi hakkında temel bir fikir sağlamalıdır. Değil, en etkili çözümleri görelim bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin hata.

Bu Videoyu İşleme Tabi Tutuyoruz Hatası Çözümü

Bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin?

Aşağıda listelenen tarayıcıyla ilgili tüm düzeltmeler Google Chrome için olacaktır ve size konsept hakkında temel bir anlayış sağlamalıdır. Farklı bir tarayıcınız varsa, tam adımlar için resmi web sitesine bakın.

1.1 Google Hesabınıza yeniden giriş yapın

  1. Sağ üst köşeye yakın Profil simgenize tıklayın ve ardından Çıkış düğmesine tıklayın.
  2. Oturumu kapattıktan sonra, tekrar oturum açmak için oturum açma kimlik bilgilerinizi yeniden girin.

Google Drive’a tekrar giriş yaptıktan sonra, daha önce bu videoyu işleme tabi tutuyoruz ifadesini gösteren videoya erişip erişemediğinizi kontrol edin. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin hata.

1.2 Tarayıcı önbelleğini ve çerezleri temizle

  1. Tarayıcınızda Geçmiş bölümünü başlatmak için Ctrl+H tuşuna basın.
  2. Ardından, soldaki Tarama verilerini temizle seçeneğine tıklayın.
  3. Şimdi, Zaman aralığı açılır menüsünden istediğiniz seçeneği seçin, Tarama geçmişi seçeneğinin işaretini kaldırın ve ardından alttaki Verileri temizleye tıklayın.
  4. Veriler temizlendikten sonra, değişikliklerin geçerli olması için tarayıcıyı yeniden başlatın.

Çoğu durumda, bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra tekrar kontrol edin , eğer bozuk bir tarayıcı önbelleğinden kaynaklanıyorsa, hata şimdi ortadan kaldırılmalıdır.

1.3 Videoyu indirin

  1. Hata veren videoya sağ tıklayın ve içerik menüsünden Bağlantıyı al seçeneğini seçin.
  2. Şimdi, Bağlantıyı kopyala düğmesine tıklayın, açılır menüden gerekli paylaşım ayarlarını seçin ve Bittiye tıklayın.
  3. Kopyaladığınız bağlantıyı yeni bir sekmeye yapıştırın ve videoyu almak için sağ üstteki İndir simgesine tıklayın.

Attığı videoyu izlemeye çalışıyorsanız bu videoyu işleme tabi tutuyoruz. Lütfen daha sonra hatayı tekrar kontrol edin, basit bir geçici çözüm onu ​​indirmek olacaktır. Ayrıca, doğru paylaşım ayarları yapıldığında, Google Drive tarafından tamamen işlenmese bile başkaları da onu indirebilir.

Bu üç yöntem işe yaramadıysa, güvenilir video sıkıştırma yazılımı kullanabilirsiniz. Videonun boyutu küçüldükten sonra Google Drive’da hızlı bir şekilde işlenmelidir.

Videonun boyutu, işlem süresini etkileyen üç kritik faktörden biri, diğer ikisi internet hızı ve cihazın performansı.

Bu nedenle, bundan böyle, bu videoyu işleme tabi tutuyoruz ifadesini ortadan kaldırabilmelisiniz. Lütfen daha sonra hatayı tekrar kontrol edin ve değilse, en azından videoyu görüntüleyebilirsiniz.

Bu, Google Drive işlemeyi hızlandırmanın birçok yolu arasında en basitlerinden biridir. Bunun dışında, örneğin videoyu sıkıştırmak, çakışan uzantıları kaldırmak veya. Tarayıcı önbelleğini temizlemek gibi daha önce listelenen yöntemleri deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki yorumlar bölümünde, hangi düzeltmenin işe yaradığını ve sorunla karşılaştığınız platformu bize bildirmeyi unutmayın.

Son Güncelleme 15 Haziran 2022 Yazar Pınar Güldökmez