Ana Sayfa Bilgisayar Assassin’s Creed: Valhalla Geliyor!!

Assassin’s Creed: Valhalla Geliyor!!

0

Assassin’s Creed: Valhalla

ortalama 2 yıldır yeni oyunu gelmeyen assassin’s creed valhalla resmi olarak tanıtıldı birden fazla oyuncu heyacan içinde beklediği assassin’s creed valhalla tanıtımıyla beraber herkesin gözü ubisofttan gelicek olan oyun için oynanış vidyosuna çevrildi yeni xbox tanıtımıyla bunu gerçekleştiriceğini belirten firma maalesef sadece oyun için görüntüleri içeren kısa bir fragmanı daha oyuncularla paylaşarak oyuncular üzerinde büyük bir hayal kırıklığı bırakmış oldu bunla beraber oyuncular yeni gelicek vidyoyu dört gözle beklesede suanda resmi olarak yayınlanan herhangi bir tarih yer almamakta oyunun çıkış tarihi bu senenin sonunu göstersede bazı platformlarda şatışa cıkmış bulunmakta ve fiyatının pek uygun olduğu söylenebilecek sözler içerisinde deil maalesef .

Oyunun çıkıcağı platformlar şu şekilde olucak 

Ubisoft yayınladığı fragmanla birlikte oyunun çıkış yapacağı platformları da açıkladı. Fragmanda her ne kadar yalnızca Xbox Series X platformunun ismine yer veriliyor olsa da Ubisoft’un resmî sitesinde oyunun PC, Google Stadia, PS4, PS5, Xbox One X ve Xbox Series X platformlarının hepsine çıkacağı yazıyor. Oyun ayrıca PS5 ve Xbox Series X’in çıkış oyunlarından biri olacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

assassin’s creed valhalla hangi dönemde nasıl bir tema işleyecek

Oyun 9. yüzyılın sonlarında 873’teki Vikingler’in İngiltere istilasının kurgusal bir tarihini anlatmaktadır. Oyuncu, Suikastçı Kardeşliği ile Tapınak Şövalyeleri arasındaki çatışmanın ortasında kalan bir Viking akıncısı olan Eivor’u kontrol edecektir.

Ek olarak oyun içi hikayeyi etkileyen kararlar da verebileceğiz 

Bu durumu ilk olarak assassin’s creed Odyssey oyunuyla birlikte oyunun ana hikayesinde farklı sonuçlara sebep olan kararlar vermemize olanak tanımaya başlamıştı. Ubisoft, Valhalla ile birlikte bu özelliği daha da genişleteceğini iddia ediyor. Aynı zamanda oyunda politik ittifaklar kurabilip, savaş sırasında farklı stratejiler izlememiz de mümkün olacak. Yapttığımız her ittifak, oyunun gidişatını etkileyecek.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Not olarak şunu belirtmektede fayda var

Assassin’s Creed Valhalla’yı diğer oyunlardan farklı kılan özellikleri anlatan oyunun yönetmeni Ashraf Ismail, söz konusu yapımın çok daha farklı RPG mekaniklerine sahip olacağını söyledi. Ismail’e göre Valhalla, geleneksel bölüm anlayışından da uzaklaştı. Bu arada oyun, Türkiye için satışa çıkarıldı. Ubisoft mağazasından ön siparişe açılan Valhalla’nın Ultimate sürümü 495 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

Assassin’s Creed Valhalla Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit
 • İşlemci (CPU): Intel Core i5-2500K veya AMD FX-8320
 • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 960 2GB
 • Ekran Kartı Belleği (VRAM): 2 GB
 • Sistem Belleği (RAM): 8 GB RAM
 • Depolama gereksinimi: 50 GB boş hard disk alanı
 • DirectX 11 uyumlu ekran kartı

Assassin’s Creed Valhalla Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64 bit (son sürüm)
 • İşlemci (CPU): Intel Core i7-6700K veya AMD Ryzen 5 1600
 • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX 1070 veya AMD Radeon RX Vega 56
 • Ekran Kartı Belleği (VRAM): 4 GB
 • Sistem Belleği (RAM): 16 GB RAM
 • Depolama gereksinimi: 50 GB boş hard disk alanı
 • DirectX 12 uyumlu ekran kartı

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA