Ana Sayfa Destek AC750 Router Archer MR200 Port Yönlendirme

AC750 Router Archer MR200 Port Yönlendirme

0

Öncelikle cihaz özelliklerimizden bahsetmemiz gerekirse ;

4G LTE ile Ağınızı Paylaştırın

Archer MR200 ile 4G LTE teknolojisinin en son avantajlarına sahip olun. Birden fazla Wi-Fi cihazınızı 4G LTE ile ağınızı paylaştırarak, böylece kesintisiz HD filmler izleyebilir, yüksek dosya boyutlu dosyaları anında indirebilir veya donma yaşamadan video konferanslar yapabilirsiniz..Ayrıca, dünyadaki çoğu operatör tarafından desteklenen FDD-LTE ve TDD-LTE ile tamamen uyumludur.

64 Cihaza kadar İnternet erişim desteği Archer MR200, tabletler, dizüstü bilgisayarlar ve cep telefonları gibi 64 kablosuz cihaza aynı anda bir 3G / 4G bağlantısını kolayca paylaşabilir. LAN portları vasıtasıyla masaüstü bilgisayarlar için internet erişimi de sağlayabilir.

Wi-Fi İhtiyacınız Olan Her Yerde Eşsiz kolaylık ve çok yönlülüğün tadını çıkarın. Sorunsuz bir bağlantı sağlamak için 2 gelişmiş LTE anteni ile evrensel uyumluluk sağlamak için sahada yıllarca test edilmiştir. İster evinizde ister uzaktan çalışıyor olun, hızlı ve kararlı Wi-Fi kullanmak için mikro SIM kartı takın ve bu zarif teknolojiyi kullanın.

SIM Kartınız Varmı Takın ve Kullanın! Entegre bir 4G LTE modem ve dahili bir SIM kart yuvası ile yapmanız gereken tek şey bir SIM kart takın ve Archer MR200’ü açın. 4G LTE şebekesinde hızlı, kararlı Wifi’ye sahip olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şimdi Port Yönlendirme işlemine geçelim

boş bir web tarayıcısı açalım ve adres satırına tplinkmodem.net veya 192.168.1.1 yazıp enter tuşuna basalım

11858 teknik destek
11858 teknik destek

password kısımları aynı olucak şekilde kendinize uygun arayüz şifresini belirleyelim.

gelen bir sonraki ekran oluşturmuş olduğunuz şifreyi tekrar yazınız ve login butonuna tıklayın

11858 teknik destek
11858 teknik destek

sağ üstten advanced butonuna daha sonra sol alt kısımdan nat Forwarding butonuna tıklayalım

daha sonrasında virtual servers tıklayalım sag üst kısımdan add tıklayın interface name kısmına internet arayüz arabirim profilini seciniz 4G bağlantısı için LTE , 3g bağlantısı için 3G profili şeçilir . service name bölümüne yönlendirme yapacağınız uygulama ismi . externap port bölümüne yapacağınız uygulamanın port numarasını yazalım . internal ıp kısmınada yonlendirme yapcağınız uygulamanın mr200 router cihazından almış olduğu ip adres numarasını bu bölüme yazınız internal port bölümüne iç lokal olarak tanımlanan portu yazınız protocol bölümüne yönlendirme yaptığınız uygulmanın kullandığı protokolü biliyorsanız bu bölümden şeçim yapabilirsiniz bilmiyorsanız all şeçeneğini şeçebilirsiniz.

daha sonrasında ok butonuna basarak kayıt işlemini tamamlayalım. işlemimiz tamamlanmış bulunmaktadır.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA