Ana Sayfa İnternet 11 Adımda TikTok Hesabı Büyütme

11 Adımda TikTok Hesabı Büyütme

0

TikTok’ta takipçilerinizi büyütmek ister misiniz? Daha fazla görüntüleme ve takipçi elde etmek için ipuçları mı arıyorsunuz? Bu yazımızda, TikTok hesabı büyütme işlemini öğreneceksiniz.

11 adımda TikTok hesabı büyütme işlemlerini öğrenmek için, aşağıdaki adımları yapmanız yeterlidir.

1. TikTok’ta Günde 4-8 Kez İçerik Yayınlayın

 

TikTok’ta günde dört ila sekiz kez gönderi paylaşmak hesabınızı daha hızlı büyütmenize yardımcı olacak birçok farklı türde kitleye ulaşmanız için size büyük bir fırsat verir.

Her gün yayınladığınız TikTok içeriğinde biraz çeşitlilik olması gereklidir. . Bazen hedef kitlenize ilgili bir şeyi nasıl yapacaklarını öğretebilirsiniz.  Diğer zamanlarda sadece komik olabilirsin. İyi bir dansçıysan, dans edebilirsin. Kısacası hedef kitlenize ve hedeflerinize en uygun olanı içerikleri yayınlayabilirsiniz.

2. Daima Yeni TikTok Özelliklerini Kullanın

 

TikTok yepyeni bir özellikle ortaya çıktığında, onu kullanmaya özen gösterin. Açıklanan özellikleri ilk önce kullanan kullanıcılar arasında olmanız popülerliğinizi artıracaktır.

3. TikTok Trendlerine Katılın

Sizin için sayfasında gördüğünüz trendlere katılın. Sizin için sayfasındaki videolar arasında gezinirken aynı içeriği tekrar tekrar görmeye devam ederseniz bir şeyin trend olduğunu anlarsınız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4. TikTok’ta Kendi Trendinizi Başlatın

 

TikTok’ta kendi dansınız, sesiniz veya size uygun olan her şey gibi kendi trendlerinizi başlatmayı deneyebilirsiniz.  Popüler içerik oluşturuculara sahip olacak kadar şanslıysanız, sizi etiketlemeye başlarlar. Bu durumda milyonlarca insanın trendi izlemesine ve sizi etiketlemesine yol açabilir.

5. TikTok’ta Günlük Canlı Yayına Geçin

TikTok Live, en az 1.000 takipçisi olan hesaplarda kullanılabilir. Erişiminiz varsa, günlük canlı yayın yapabilirsiniz. Canlı akış, size TikTok topluluğunuzla gerçekten bağlantı kurma fırsatı verir. Normal videolarınızda yapamayacağınız bir şey olarak, izleyicilerle sohbet edebilirsiniz.

Bu canlı yayın düğmesine gerçekten basmadan önce, bir TikTok videosu oluşturun ve önce hesabınıza gönderin, ardından canlı yayın yapın. Çünkü canlı yayınınızın görünürlüğü video görüntülemelerinizi artırmanıza yardımcı olabilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

6. TikTok’ta Video Dizisi Oluşturun

TikTok’ta alanınızla bağlantılı ve kitlenize hitap eden birçok video oluşturun.

Profesyonel bir organizatörseniz, ilk 15 saniyelik videonuz insanlara evlerini nasıl organize edeceklerini gösterebilir. Bunu bir serinin 1. bölümü olarak tanıtarak, insanların ikinci videoyu görmek için ertesi gün geri gelmek için bir nedeni olacak. Ve eğer biri üçüncü videoya ilk önce rastlarsa, 1. ve 2. bölümleri izlemek için geri dönmek için bir nedeni olacak. Şimdi çok izliyorlar ve sonunda yeni bir takipçiniz oluyor.

7. Birleştirilebilir İçerik Oluşturun

 

TikTok’ta birbirine bağlı uygun içerikler oluşturun. Video serileri sayesinde hedef kitlenizi artırabilirsiniz.

8. Doğru TikTok Hashtag’lerini Kullanın

 

Belirli videonuz ve hedef kitleniz için doğru TikTok hashtag’lerini seçmek çok önemlidir. Seçtiğiniz hashtag’lerin 300.000 ile 1 milyon arasında görüntülenenler arasından seçim yapabilirsiniz.

9. Viral Düet Videoları

TikTok hesabı büyütme adımları arasında yer alan viral düet videoları ile düet yapabilirsiniz. Genelde kullanıcılar  viral videolara verilen tepkileri görmeyi severler.

 

10. Facebook ve Instagram’da TikTok İçeriğini Yeniden Paylaşın

 

TikTok içeriğinizi Facebook ve Instagram Reels gibi diğer platformlarda yeniden paylaşın.

İnsanlar videolarınızı TikTok dışında gördüğünde, sizi TikTok’ta aramak için bir nedenleri olacaktır. Daha fazla görüntüleme ve muhtemelen daha fazla takipçi alacaksınız.

11. TikTok Videonuza İkinci Bir Kişi Çekin

 

TikTok videonuza ikinci bir kişiyi dahil etmek, özellikle o kişi videonun çoğu için orada duruyorsa, kulacılar merak eder.  İnsanlar ne yapacaklarını umarak izlemeye devam edecekler. İlgileri artarsa, öğrenmek için sonuna kadar izleyecekler.

TikTok, çevrimiçi takipçilerinizi büyütmenin harika bir yoludur. Diğer platformlara göre kullanımı daha kolay olsa da yine de strateji gerektirir. Bu TikTok hesabı büyütme için 11 ipucu, videolarınız hakkında daha fazla görüntüleme elde etmenize ve hesabınızın büyümesini hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA