Ana Sayfa Bilgisayar Youtube Etiket Kullanımı Değişti

Youtube Etiket Kullanımı Değişti

0
Youtube Etiket Kullanımı Değişti
Youtube Etiket Kullanımı Değişti
11858 teknik destek

Twitter platformuyla birlikte hayatımıza giren Hashtag paylaşımlarını Youtube üzerinden de kullanım sağlayabiliyorsunuz.

2021 yılına giriş sağlanmasıyla birlikte Youtube uygulamasında etiket kullanımında değişikliğe gitmiş durumdadır. Etiketin çalışma mantığı çok farklı olan youtube uygulamasında artık etiketler Twitter etiketleri mantığında çalışmaya başlayacaktır.

Youtube bir Google işletmesi olmasından ötürü içerisindeki verilerin anlık değişim göstermesi de kullanıcıların isteğine bağlı olacak şekilde ilerleme sağlamaktadır.

Youtube uygulamasını getirdiği bu yeni sistem ile beraber paylaşılan youtube videosunun başlığının yanında bulunan veya açıklama bölmesinde yer alan etikete tıklamanızla birlikte diğer o kişinin etiketlediği alana gidebileceksiniz.

Youtube Etiket Kullanımı Değişti 1

11858 teknik destek

Eskiden kanal sahipleri davet ettikleri youtuberların linklerinin aşağıda olduğunu söylerken artık etiketleme yaparak direk onların kanalına da gidebilmesine imkan sağlayabilmektedir.

Youtube destek sayfasından ise ”Yakın zamanda içeriği birlikte gruplama ve etiketler aracılığıyla videoları keşfetmenize yardımcı olacak şekilde bir güncelleme yaptık. Önceden, YouTube’da bir etiket aradıysanız veya bir etikete tıkladıysanız, videoda etiket kullanan içeriğin yanı sıra diğer ilgili içeriklerin bir kombinasyonunu görürdünüz. Bugünden itibaren masaüstü veya mobil uygulama olsun, YouTube’da belirli bir etiket arayan herkes, en iyi videoları en üstte tutmak için sıralanan etiketli videoları içeren yeni bir özel sayfa görecektir. YouTube’da gördüğünüz otomatik olarak bağlantılı herhangi bir etikete tıklayarak da bu sayfalara gidebilirsiniz.” bildirimi gelmiştr.

 

 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1619 Oylamalar · 1619 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikJabra Elite Sport
Sonraki İçerikSennheiser DW Office DECT Teknolojili Kulaklık Seti İncelemesi
Teknolojiyi yakından takip edip yenilikleri bulup araştıran ve bunları paylaşan bir blog yazarıdır. Şuanda Teknosor firmasında çalışmaktadır.

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.