YouTube'dan Video İndirmek
YouTube'dan Video İndirmek İçin En İyi Siteler

Öncelikle, YouTube’ dan video indirmek için tercih edilen sitelere dikkat etmenizi öneriyoruz.

YouTube videolarını ve hatta MP3 müziklerini ücretsiz olarak indirmenin kolay yollarını arıyorsanız, YouTube videolarını ve müziklerini bilgisayarınıza indirmek için en iyi web siteleri içeren makale size yardımcı olabilir.

YouTube’ dan ücretsiz olarak video ve müzik indirmenize olanak tanıyan yüzlerce web sitesi ve program var ve bu makalede YouTube’ dan video indirmek için en iyi siteler seçmenizin hangisinin uygun olacağını görebileceğiz.

Ayrıca okuyun: Windows 10 Home Single Language Nasıl indirilir ve Yüklenir

YouTube’ dan Ücretsiz Video İndirme

Aşağıdaki web siteleri her ay milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmakta ve YouTube’ dan video indirmek için ihtiyacınız olan tüm özellikleri size sağlamaktadır. Bu web sitelerinin çoğunun çevrimiçi çalıştığını, yani bir program indirip yüklemeniz gerekmediğini ve bazılarının çok can sıkıcı reklamlar gösterdiğini unutmayın (ayrıca hangileri olduklarını belirteceğiz).

Flvto

Flvto’yu listede ilk sıraya koymanın nedeni, yalnızca çevrimiçi dönüştürücü olarak çalışması değil, aynı zamanda YouTube’ dan video indirmeyi saniyeler indirmesidir. Web sitesi, herkesin kullanıp daha iyi anlayabileceği basit bir arayüze sahiptir ve bir YouTube videosunu MP4, MP4 HD, AVI, AVI HD ve MP3 formatlarına dönüştürmenize olanak tanır. “HD” kelimesi, yüksek kalite anlamını taşır. MP4 ve AVI video formatıdır, MP3 ise parça veya ses formatıdır. Web sitesi ayrıca indirip yükleyebileceğiniz (yalnızca Windows) program sunar ve bu program aracılığıyla YouTube videolarını daha farklı dosya biçimlerine (WAV, AAC, MOV, WMV, WMA vb.) dönüştürebilirsiniz.

Flvto e1676513330990
Flvto

ClipConverter

ClipConverter bulabileceğiniz iyi tasarıma sahip olmayabilir, ancak YouTube’ dan video indirmek için en iyi çevrimiçi hizmetlerden biridir. Aslında, ClipConverter ile .MP4, .AVI, .3GP, .MOV, .MKV ve ayrıca .MP3, .M4A ve .AAC formatlarındaki videoları indirebileceksiniz. Temel olarak, indirmek istediğiniz videonun bağlantısını yapıştırdığınızda, aynı zamanda indirilmesini istediğiniz kaliteyi seçmenize de olanak tanır.

ClipConverter video nasıl indirilir
ClipConverter

y2mate

YouTube’ dan video indirerek zaman kaybetmek istemeyenler için de aynı derecede harika çözümler sunar. Temel olarak, bir videonun bağlantısını kopyalamanız, sağlanan indirme alana yapıştırmanız ve hangi formatta indirmek istediğinizi seçmeniz yeterlidir. y2mate ayrıca hem yüksek kaliteli video (.MP4 formatı olarak) hem de müzik (.MP3 formatı olarak 128kbps) formatları sağlar.

y2mate video indirme
y2mate

OnlineVideoConverter

OnlineVideoConverter ile herhangi bir YouTube videosunu dönüştürebilir ve ardından şu formatlardan birinde indirebilirsiniz: MP3, AAC, OGG, M4A, WMA, FLAC, WAV, MP4, AVI, MOV, MPG, FLV, WMV ve M4V. Bu web sitesi muhtemelen video indirme alanında en eski sitelerden biridir, ancak son zamanlarda sizi farklı web sitelere yönlendiren veya açılır pencereler gösteren bazı can sıkıcı reklamlar fark etmeye başlamışsınızdır. Bir videoyu indirmeye çalıştığınız birçok durumda, bir şeylerin yanlış gittiğini belirten bir hata verebilir ve dönüştürme işlemini oldukça yavaş bir şekilde yapabilir. Belki de bu siteyle ilgili tek iyi şey, Türkçe olarak da sunulmasıdır, bu nedenle İngilizce bilmeyen biri için özellikle kolay ve kullanışlı olacaktır.

YouTube'dan Video İndirmek İçin En İyi Siteler
OnlineVideoConverter

YouTube’ dan Nasıl Video İndirebilirim?

YouTube’dan tamamen ücretsiz videolar indirmek için, seçtiğiniz videonun bağlantısını kopyalayın ve her çevrimiçi Youtube video indirme aracı tarafından sağlanan alana yapıştırın. Bu sayede videonuzu kolay bir şekilde indirebileceksiniz.

Not: Telif gerektiren videolara dikkat etmenizi öneriyoruz. Yasalara göre bir yaptırım uygulanacağını belirtmek istiyoruz.

Ayrıca okuyun: YouTube Vanced Sunucu Hatası 400 Nasıl Giderilir