Ana Sayfa Haberler Yeni Asus ROG Phone İncelemesi;

Yeni Asus ROG Phone İncelemesi;

0

Asus muazzam bir bilgisayar şirketidir. Anakartlardan RAM’e ve monitörlere kadar aklınıza gelebilecek hemen hemen her PC bileşenini yapar.

Ancak, daha yakın zamanda Asus oyunlarla tanınır hale geldi. Oyun markalı dizüstü bilgisayarlar, monitörler, fareler ve hatta anakartlar yapar, bunların hepsi ROG (republıc of gamers)  çatısı altındadır. Asus , 2018’de ROG Telefonu yapmaya karar verdiğinde sadece doğal tepkiler aldı . razer phone ve xaiomi blackshark gibi cihazlar, mobil oyunculara rekabet avantajı sağlayan benzersiz özellikler ve benzersiz özellikler sunan razer phone  ve xaiomi black shark gibi cihazlarla popüler bir zamandı. Asus daha da ileri gitmek istedi. Piyasadaki en hızlı telefonu üretmek için yonga üreticisinin amiral gemisi Snapdragon 845 işlemcisini overclock etmek için Qualcomm ile sözleşme imzaladı. Şimdi, Asus bir kez daha piyasadaki en iyi bileşenlerden bazılarını getiren üçüncü nesil bir oyun telefonu çıkardı. Ama canavar özellikleri iyi bir deneyime dönüşüyor mu?

  • 171 x 78 x 9,85 mm, 240 g
  • Bildirim LED’i
  • Aerodinamik sistem soğutma fanı
  • Yana monteli hava tetikleyicileri
  • Çift USB-C bağlantı noktası (yan)
  • 6,59 inç AMOLED (2,340 x 1,080)
  • 19,5: 9 en boy oranı
  • Küçük çerçeveler (çentik yok)
  • 144Hz yenileme hızı
  • Stereo öne bakan hoparlörler

11858 teknik destek
11858 teknik destek

ROG Phone serisinin tasarımı son iki yılda önemli ölçüde değişmese de, yüzünüzdeki stili zamanla daha ince hale geldi. İlk nesil, görünür hava menfezlerine sahip parlak turuncu aksanlara sahipti, bu da ikinci nesilde tek bir havalandırma deliği haline geldi. ROG Phone 3 ile, Asus daha az keskin çizgiye sahip şeffaf bir soğutma odası seçti.

RGB aydınlatmalı ROG logosu hala telefonun arkasında bulunmaktadır.

Genel olarak, arka oldukça temiz, ancak diğer oyun cihazlarının merceğinden bakıyor. Hala oyuncuları hedef alan bir tasarım.

Telefonun gövdesi, yanlarında alüminyum raylar bulunan Gorilla Glass 6‘ya yerleştirilmiştir. Arkadaki havalandırma nedeniyle, telefon IP sertifikalı değildir. Yağmur ya da buğuyu serpme konusunda hala iyi olsa da, ıslak koşullarda cihaza dikkat etmelisiniz. Kare kamera modülü sol üst köşede. Kamera modülünün yanında, el feneri ve flaşlı fotoğrafçılık için bir LED bulacaksınız. Kameranın altında, Asus’un telefon için sattığı özel bir kasayı aydınlatmak için yapılmış başka bir RGB LED bulacaksınız.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

 

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA