Ana Sayfa Mobil Xiaomi’nin Bul Yıl Piyasaya Süreceği Cihazlar

Xiaomi’nin Bul Yıl Piyasaya Süreceği Cihazlar

0
11858 teknik destek

Xiaomi‘nin Bul Yıl Piyasaya Süreceği Cihazlar oldukça etkiliyeci, bu cihazları sizler için inceledik.

Xiaomi’nin Android Dünyasında ki Önemi

Xiaomi bildiğiniz gibi Android dünyasının en büyük patronlarından biri. Yaklaşık 5 yıldır rakipleriyle kıyasıya mücadele eden firma, akıllı telefon dünyasına oldukça fazla şeyler kattı. Xiaomi’yi sadece akıllı telefon üreticisi olarak değerlendiremeyiz. Rakiplerinin gözünde onlar bir teknoloji devi. Yaptıkları inivasyonlarla oldukça hayat kurtaran ürünleri bizlere sunuyorlar. Bir teknoloji devine yakışan herşey bünyelerinde barındırıyorlar. En basit haliyle bir Mi Store’a girdiğinizde akıllı telefon haricinde bir çok teknolojik ürünle karşılaşabilirsiniz.

Xiaomi ülkemizde her gelir gurubuna göre ürünlerini pazarlıyor. Bunlara en giriş seviyesi cihazlardan, en yüksek özelliklere sahip amiral gemisi ürünlerde dahil. Fakat firma, ileri segment cihazlarını oldukça yüksek rakamlara pazarlıyor. Aslına bakarsanız, her firmanın giriş seviyesi ürünleri ile, amiral gemisi ürünleri arasında fiyat farkı bir uçurum halinde. Bu yönden değerlendirmemiz gerekirse, alacağınız akıllı telefon için diğer markaları da araştırmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca piyasada ki bir çok akıllı telefon, artık benzeri özelliklere sahiptir.

İlişkili: Xiaomi Cihazlarda Dosya Yöneticisi Uygulamalar

Xiaomi-Mi-Dosya-Sistemini-Yönetebilmek-için-Alternatif-Programlar-_.jpg (660×371)
Xiaomi’nin Bul Yıl Piyasaya Süreceği CihazlarBunların dışında Xiaomi, oldukça işlevsel ürünler satıyorlar. Yakın bir tarihte kişisel bir ihtiyacınız sebebiyle bir Mi Store‘a yolunuz düşerse, alacağınız tek şey ihtiyacınız olan ürün olarak kalmayabilir.

11858 teknik destek

Bildiğiniz gibi akıllı telefon dünyasında 120W sarj devrimini gerçekleştiren ilk firma, Xiaomi’dir. Xiaomi diğer firmaların geciktirme politikalarını asla uygulamayan bir firmadır. Xiaomi, her zaman yenilikçi adımlarla ilerleyen bir firma olmuşlardır. Firma politikası gereği kullanıcılara her zaman güncel teknolojileri sunmayı misyon edinmiştir. Bu açıdan kullanıcılar gözünden her zaman takdir edilmektedirler.

xiaomi-smartphone-new.jpg (1280×720)
2022 Yılında Sunulacak Xiaomi Ürünleri

Xiaomi geçtiğimiz yılı oldukça başarılı bir şekilde geçirdi. Bir çok firmanın aksine bol bol yeni ürünlerini piyasaya sundu. Firma muhtemelen 2022 yılında da aynı çizgide ilerleyecek. Xiaomi 2021 yılında olduğu gibi, 2022 yılında da yan ürünlerini üretmeye devam edecek.

Bunlara örnek vermemiz gerekirse, Android TV Box ürünleri, robot süpürgeler, ev aletleri ve kişisel bakım aletleri. Ayrıca oyuncuları da düşünerek, oyuncu monitörleri ve aksesurlarını da bu yıl üretmeye devam edecek. Özellikle bu haber diğer teknoloji firmalarını da olumsuz yönde etkileyecektir. Ayrıca bu yıl üretilecek olan akıllı telefonları bir teknoloji sayfası tarafından sızdırıldı, sızdırılan modelleri sizler için aşağıda sıraladık.

  • 1-Redmi K50
  • 2-K50 Pro
  • 3-K50 Pro Plus
  • 4-K50 Gaming
  • 5-Redmi Note 12
11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1993 Oylamalar · 1993 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikSpotify Kullanıcı Adı Nasıl Değiştirilir?
Sonraki İçerikWhatsapp Yakındaki İşletmeler Özelliği Nedir?
İstanbul Üniversitesi Emlak ve Emlak Yönetimi Mezunuyum , Emlak Piyasasında uyguladığım dijital pazarlama yöntemleri ve bu yöntemleri kullanırken tanışmış olduğum grafik tasarım, web ve sosyal medya yönetimi ile birlikte Teknolojinin bir çok dalıyla tanıştım ve hayatımın bir parçası haline geldi. Bu bilgi ve birikimler ile sizlere de faydam dokunacağı için TeknoDestek ailesi ile birlikteyim , bizi takipte kalmaya devam edin :)

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.