Xiaomi Redmi power tuşu ile flaş açma adımları nasıl uygulanır?  Xiaomİ son zamanlarda birbirinden farklı ancak hemen hemen aynı özellikleri barındıran cihazları ile gündeme geldi. Büyük telefon firması olan Xiaomi çeşitli cihazları ile kullanıcılarının ilgi odağı oldu.

Bir çok telefon üreticisi firmasında olduğu gibi Xiaomi’de kendi cihazlarına sürekli gelen güncellemesi ile kullanıcılarına yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Firmanın satışa sunduğu telefonlar hem fiyat hem de kalite bakımından oldukça iyi. Aslında ürünün çok sık tercih edilmesi daha ucuz maliyete kaliteli içerik barındırması denebilir.

Firmanın satışa sunduğu çeşitli model cihazlar mevcut. Ürünlerin kolay kullanıma sahip olması kullanıcıları rahatlatıyor fakat bazı kullanıcılar daha fazla içerik olmasından yana.

Xiaomi Redmi Power Tuşu ile Flaş Açma

Xiaomi Redmi oldukça fazla kullanılan bir cihaz. Son zamanlar da Xiaomi Redmi kullanan kişiler Xiaomi Redmi power tuşu ile flaş açmak gibi bazı soruların cevabını aramaya başladı. Bizlerde siz Redmi kullanıcıları için bu konuyu yazımıza konu edindik.

Sizlerde Xiaomi Redmi power tuşu kullanarak flaş açma adımlarını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Şimdi hep birlikte firmanın kullanıcılara sunduğu bu özelliği inceleyelim.

Xiaomi Redmi power tuşu ile flaş açma adımları

Bu konu hakkında bilinmesi gerekenler ve uygulanması gereken adımlar aşağıda yer alan maddeler de sıralanmaktadır. Adımlar sırasıyla;

1)Dikkat etmeniz gereken ilk adım telefonunuzun güncel olup olmadığıdır. Cihazın güncel olup olmadığını kontrol edin fakat güncel değilse güncelleyin.

2)Telefondan ayarlar menüsüne tıklayın.

3)Açılan sayfayı aşağıya doğru kaydırın. Bu alanda ek ayarlar menüsü yer alıyor. Bu menüye dokunun.

4)Açılan diğer sayfada ise birbirinden farklı bir çok menü ve özellik yer alıyor. Bu sayfadan Tuş kısayolları menüsünü bulun ve üzerine dokunun.

5)Sizleri karşılayan diğer ekranda ise el fenerini aç seçeneğine dokunun.

6)Bir sonraki ekran da bie çok seçenek yer alacaktır. Bu seçenekler karışık fakat seçim yapılacak alan çok basit.

7)Sayfada yer alan Güç tuşuna çift bas menüsüne tıklayın.

8) Bu sayfadan gerekli menüyü işaretledikten sonra ekrandan çıkın.

Tüm işlemler bu kadar. Adımlar biraz karışık ancak oldukça basit. Sizlerde yukarıda yer alan adımları takip ederek firmanın sunduğu bu özelliği kullanabilirsiniz.

Bir sonraki yazımız: Xiaomi Redmi Note 6 Özellikleri ve Fiyatı