Ana Sayfa Destek Xiaomi Mi Band 4 Kurulumu

Xiaomi Mi Band 4 Kurulumu

0

Xiaomi Mi Band 4, rekabetçi bir fiyatla piyasada bulunan enpopüler spor izcidir. Tasarım ve özellikler açısından en iyi akıllı banttır. Yeni giyilebilir model, renkli AMOLED ekrana özel saat yüzünü takma kabiliyeti de dahil olmak üzere önceki modellere göre çeşitli ilerlemeler gerçekleştiriyor. Kullanıcılar, özel saat yüzlerini mağazadan takarak saatin görünümünü kolayca kişiselleştirebilirler.

Cihaz, bağlantıda verimli ve gelişmiş Bluetooth 5.0’ı destekler. 2 saatte tam olarak şarj edilebilen bir 135 mAh pil ile birlikte geliyor. Mi Band 4, tek bir şarjla ile 20 güne kadar sürebilir. Mi Band 4, Android 4.4, iOS 9 veya üstünü çalıştıran cihazlarda çalışacaktır.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Mi Smart Band 4 nasıl kurulur?

Mi Smart Band 4’ün kurulumu kolaydır. Android 4.4 ve iOS 9.0 veya üzeri sürümlerde çalışan cihazlarla uyumludur. Mi Band 4’ü kurmak ve akıllı telefonuna bağlamak yaklaşık bir dakika kadar sürecektir.

– Akıllı telefonunuzdaki Mi Fit uygulamasını indirin. Uygulama hem Google Play Store’da hem de Apple App Store’da mevcuttur.

– Telefonun Bluetooth özelliğini açın ve her iki cihazı da eşleştirin (Bant ve telefon).

11858 teknik destek
11858 teknik destek

– Uygulamayı ayarlamak için diğer şeylerin yanı sıra isim, ağırlık, boy gibi ayrıntıları girin. Bu bilgi Band’ın daha iyi sonuçlar üretmesini sağlayacaktır.

– Bandı akıllı telefona bağladıktan sonra, MiFit uygulamasında diğerleri arasında gelen arama, etkinlik hatırlatıcısı, alarm, uygulama uyarıları, boş uyarı gibi seçenekler arasında geçiş yapmayı unutmayın. Bunu yapmak Mi Smart Band 4’ün daha üretken olmasına izin verecektir.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA