Xiaomi 12 görüntüleri internette paylaşılmıştı yalnız xiaomi resmi olmayan yeni bir sunumunun yayınlanmasıyla değiştirdi. Üstelik bu yeni tasarımının diğer modelleriyle aynı olmak yerine daha farklılıklar olacağı belirtiliyor

Ünlü teknoloji analisti, dün Xiaomi 12 serisinin tamamının iddia edilen tasarımlarını ortaya çıkaran koruyucu kılıf sızıntılarına dayandırdı. Buradan, Xiaomi 12 ve Xiaomi 12 Pro’nun çok benzer tasarımlara sahip olacağı ve Xiaomi 12 Ultra’nın daha önce hiç görülmemiş bir görünüme kavuşacağı görülüyor. Cihazın arka kısmının neredeyse yarısı tek başına kamera modülünü alacak. Bu, arkadaki ikincil ekranı görünüşte terk etmesine rağmen – Mi 11 Ultra’nın öne çıkan bir özelliği olan bir şey. Kasa sızıntısı ayrıca kamera modülü için toplam sekiz kesik gösterirken, bu tasarımına da yansımış durumda. Bunlardan dördü, render üzerindeki kameralara ayrılmış ve Xiaomi 12 Ultra’nın dörtlü kamera kurulumuna sahip olmasını sağlıyor. Ancak Xiaomi 12 Ultra’nın gerçekten dört kameraya mı sahip olacağı yoksa önceki modelde bulunan daha geleneksel üç kamera kurulumuna mı sadık kalacağı henüz belli değil. Kalan kesiklerden üçü, sonuncusu bir flaş iken rastgele sensörlere ayrılmış durumda.

nun dışında cihaz hakkında pek bir şey bilinmiyor. Bazı raporlar, telefonun 120W hızlı şarj özelliğine ve 120Hz OLED ekrana sahip olacağını öne sürüyor. Kaputun altında telefonun Snapdragon 8 Gen 1 yongasıyla gelmesi bekleniyor ve Xiaomi 12 serisinin fiyatlandırması 6750 dolardan başlayacağı tahmin ediliyor.