Ana Sayfa Destek Xbox One’da Gameshare Nasıl Kullanılır?

Xbox One’da Gameshare Nasıl Kullanılır?

0

Xbox One oyunlarınızı güvenilir bir arkadaşınızla paylaşmak, oyundan tasarruf etmenin harika bir yoludur. Siz ve bir arkadaşınız sırayla oyun satın alabilir ve ikiniz de ev Xbox ayarınızı değiştirerek bunlara erişebilirsiniz.

Bu makalede, sürecin tam bir açıklaması ve birkaç önemli nokta da dahil olmak üzere Xbox One’da oyun paylaşımının nasıl yapılacağına bakacağız.

Xbox One’da Gameshare Nasıl Paylaşılır?

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Oyun paylaşmak istediğiniz güvenilir bir arkadaş bulun. Xbox Live giriş bilgilerini edinin veya konsolunuzda oturum açabilmeleri için onları davet edin.
Kılavuzu açmak için oyun kumandanızdaki Xbox düğmesine basın. Oynatıcı simgenizle sekmeye gitmek için LB’yi kullanın ve Yeni ekle’yi seçin.

Arkadaşınızın Xbox hesabı için e-posta adresini ve şifreyi girin.
Hesap sekmesine geri dönün ve otomatik olarak oturum açmazsa arkadaşınız olarak oturum açın.
Kılavuzu tekrar açmak için Xbox düğmesine basın. Dişli çark sekmesine gitmek için RB’yi kullanın ve Ayarlar’ı seçin.
Genel> Kişiselleştirme> Evim Xbox’a gidin. Bunu ev Xbox’ım yap’ı seçin.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Artık Oyunlarım ve uygulamaları ana ekrandan (kendi hesabınızdan bile) ziyaret edebilirsiniz ve arkadaşınızın sahip olduğu tüm oyunlara erişebilirsiniz. Henüz indirmediğiniz oyunları kolayca görmek için Yüklemeye hazır sekmesine geçin ve indirmek için birini seçin.
Bundan sonra, arkadaşınızın hesabınızla konsolundaki yukarıdaki adımları izlemesini sağlayın ve hepiniz Xbox One’da oyun paylaşımına hazırsınız. Oynamak için kendi hesabınızı kullanırken, diğer kişinin sahibi olduğu oyunları indirebilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA