Ana Sayfa Destek Windows 10 için USB tarayıcılı En İyi 8 Antivirüs Yazılımı

Windows 10 için USB tarayıcılı En İyi 8 Antivirüs Yazılımı

0

Buradaki dosyaları açmadan önce USB flash sürücülerini herhangi bir malware ya da tehdit için taramak isteyen kullanıcılar USB tarayıcılı bir antivirüs bulabilirler.

USB tarayıcı ile, bilgisayarınıza veya dizüstü bilgisayarınıza takılı olan herhangi bir USB sürücüsünü basit bir tıklamayla otomatik olarak tarayabilir ve USB’nizin virüslü olup olmadığını görebilirsiniz.

Bilgisayarınızı, bir USB bellek çubuğu veya aygıt üzerinden kolayca gizlenebilecek virüslerden ve diğer kötü amaçlı yazılım tehditlerinden koruyacak en iyi antivirüs yazılımı.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Windows 10 için USB tarayıcılı en iyi antivirüs

BullGuard (önerilir)

BullGuard antivirüs gibi taşınabilir sürücüleri tarar USB sürücüler enfeksiyonları yayılabilir sürücüden bilgisayara aktarılıyor dosyaları eklenebilir tehdit veya kötü amaçlı yazılım için.

BullGuard, USB algılayıcısı aracılığıyla, USB flash sürücülerini USB bağlantı noktalarına hemen yerleştirdikleri herhangi bir tehdit veya kötü amaçlı yazılım için algılar ve tarar, böylece bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılım veya virüs bulaşmasına karşı korur.

Sık sık USB sürücüler kullanarak dosya paylaşan kullanıcıların, şaşırtıcı antivirüs servisinin ve bilgisayarınız için ekstra seviye korumanın keyfini çıkartabildiğiniz için, USB’niz için bir korumadan daha fazlasını sunduğu için bu antivirüsünü USB tarayıcı ile kullanmaları gerekebilir.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bitdefender

Bu güçlü antivirüs, USB immünizatörünü büyüyen kötü amaçlı yazılım sorunlarına, özellikle de küresel olarak rahatsız edici bir e-tehdit olarak ortaya çıkan otomatik yazılım tabanlı kötü amaçlı yazılımlara bir yanıt olarak yarattı.

Yıllardır USB sürücü kullanıcıları için sorunlu otomatik çalıştırma tabanlı kötü amaçlı yazılımlardan bazıları Trojan.AutorunInf, Conficker solucanı ve / veya Worm.Autorun.VHD’dir.

Bitdefender, USB immünizatörünü USB tarayıcılı antivirüslerden biri haline getirdi, böylece kullanıcılar USB sürücüler bir bilgisayara takıldığında tespit edilen kötü amaçlı yazılımlara karşı uygulanan güçlü eylemden faydalanabilirler.

USB immünizatörü, bilgisayara erişmeden ve kurulduktan sonra tehditleri devre dışı bırakır, yeni takılan USB aygıtlarını sürekli izler ve izler ve anında harekete geçirir.

Virüslü bir USB sürücüsünü yanlışlıkla taktıysanız ve aşılanmadıysa, bilgisayarınız USB aygıtında bulunan kötü amaçlı yazılımları otomatik olarak çalıştırmaz.

USB bağdaştırıcısını çalıştırırsanız, Seçenekler sekmesi altındaki otomatik olarak bağdaştırılan USB sürücüleri kutusunu işaretleyerek USB bağdaştırıcısını çalıştırırsanız, bir USB aygıtını bilgisayara bağlanır bağlamaz ve bilgisayarınıza bağlanan bağışık olmayan her USB sürücüsü otomatik olarak bağışıklanır.

Bununla birlikte, USB immünizatörü, yalnızca autorun.inf tipi gibi enfeksiyonlara eğilimli oldukları için çıkarılabilir medyayı listeler.

Bitdefender’ın USB Bağışıklık Sistemini İndirin.

Panda

USB tarayıcılı bu antivirüs, bilgisayarınıza USB flash sürücüler yoluyla yayılan kötü amaçlı yazılımları engelleyen ücretsiz bir antimalware olan Panda USB aşısıyla birlikte gelir.

USB flash sürücüler ve bellek çubukları, dijital kameralar ve diğer aygıtlar gibi diğer çıkarılabilir aygıtlarla yayılan artan sayıda kötü amaçlı yazılımla, Panda’nın USB Aşısı, USB’nin yanı sıra bilgisayarlarda otomatik çalıştırma özelliğini devre dışı bırakmanıza olanak sağlayan çift önleyici koruma katmanı sunar sürücüler.

USB Aşı otomatik çalıştırma dosyasını devre dışı bırakır, böylece kötü amaçlı kod tarafından okunamaz, değiştirilemez veya değiştirilemez. Çıkarılabilir sürücülerden ve cihazlardan kaynaklanan enfeksiyonlara karşı yüksek derecede koruma sağlayan kullanışlı bir araçtır

Bir USB sürücüye uygulandığında, USB Aşı zararsız autorun.inf dosyasını kalıcı olarak engeller, değiştirebilecek herhangi bir eylemi önler, ancak sürücüyü dosyaları bu dosyalara kopyalayıp kopyalayarak normal şekilde kullanabilirsiniz.

Ancak, dosyaların otomatik olarak açılması engellenir.

Panda USB indirin.

Kaspersky

Virüslü bir USB sürücü, herhangi bir tehdit için taranmadan takıldığında bilgisayarınızı mahvedebilir.

Bilgisayarınızı virüs ve kötü amaçlı yazılımların tehlikelerinden korumak için, USB tarayıcılı bir antivirüsünüz olması gerekir.

Kaspersky PURE üç tarama seçeneğiyle birlikte gelir: Hızlı tarama, tam tarama sağlar. Taktıktan sonra USB sürücülerin otomatik taranmasını yapılandırmak için Ayarlar’ı tıklayın ve Tarama bölümünde Genel Ayarlar’ı seçin.

Bağlantıdaki sürücüleri kaldır bölümünde, bağlantılarında çıkarılabilir sürücüleri taramayacak olan hızlı tarama, tam tarama veya Tarama yok seçeneklerini seçin.

Taranacak maksimum sürücü boyutunu da belirleyebilirsiniz.

Kaspersky PURE’ı edinin

Avast

Bilinmeyen bir USB sürücüsünü bilgisayarınıza taktığınızda, kötü amaçlı yazılımın sürücünün kendisine yayılabilmesi veya içine girebilmesi nedeniyle sisteminizi riske atıyorsunuzdur.

USB tarayıcılı Avast antivirüs, sürücü takıldığında başlatmaya çalışabilecek olası otomatik çalıştırma programlarını tespit etmek için bilgisayarınıza bağlı herhangi bir USB aygıtını tarama yeteneği gibi önceden tanımlanmış taramalara sahiptir.

Bunun yerine manuel olarak USB sürücü taraması yapmak istiyorsanız, Tarama ekranını açacak Tara sekmesini seçmeniz gerekir.

Hızlı tarama seçeneği, genellikle tehlikeli uzantılara sahip dosyalarda bulunan kötü amaçlı yazılımların çoğunu tespit eden C: \ sürücüsünün taramasını gerçekleştirirken, tam sistem taraması bilgisayarınızın tüm sabit disklerinin ayrıntılı bir taramasını gerçekleştirir.

Avast, türünü ve taranması gerekip gerekmediğini belirlemek için her dosyayı kontrol eder.

USB tarayıcı ile Avast’ı edinin

ESET

USB tarayıcılı ESET antivirüs sistemi ve ağlarınızı korumak için USB sürücünüzü USB DriveSecurity kullanarak USB sürücünüzü korumak için tasarlanmıştır.

Ödüllü ESET NOD32 antivirüs motoru, taşınabilir sürücülerinize aktarılmadan önce kötü amaçlı yazılımları ve diğer internet tehditlerini algılar ve ortadan kaldırır; bu, USB sürücünüze yerleştirilen dosyaların kötü amaçlı yazılım içermemesi ve başkalarıyla paylaşılması güvenli olduğu anlamına gelir.

DriveSecurity USB sürücünün kendisinden çalışır, böylece bir ana bilgisayara herhangi bir şey yüklemeniz gerekmez.

Artık USB sürücülerinizin güvende olduğunu bilerek dosya paylaşabilir, oyun oynayabilir ve hatta işbirliği yapabilirsiniz. Ayrıca, sürücünüzü tanıyan herkese açık veya paylaşılan bilgisayarları kullanabilirsiniz ve bu konuda hassas veriler casus yazılım veya solucan yükleme girişimlerinde güvenlidir.

Hızlı, kullanışlı ve Windows ile uyumludur.

ESET DriveSecurity’i edinin

Trend Micro

USB tarayıcılı Trend Micro antivirüs, USB Güvenlik aracıyla gerçek zamanlı virüs taraması özelliğine sahiptir, böylece bir tehdit algılanırsa, bir uyarı ekranı görüntülenir ve virüslü dosyalar hemen izole edilir.

USB Güvenliği ayrıca tehditlerin dinamik doğası sayesinde kalıp dosyalarını otomatik olarak günceller ve kalıp dosyalarını otomatik olarak günceller, bununla birlikte el ile güncelleştirmeler alabilirsiniz.

Ayrıca, karantina listesindeki herhangi bir dosyayı geri yükleyebileceğiniz veya silebileceğiniz, virüs tespit sonuçlarının etkileşimli bir referans günlüğünü tutar.

Bir virüs algıladığında, virüslü dosyaları temizler, ancak temizleme işlemi başarısız olursa, dosyalar otomatik olarak karantinaya alınır ve bu konuda bir bildirim alırsınız.

Trend Micro USB Güvenliği Alın

Sophos

USB tarayıcılı Sophos antivirüs, yerleştirildikten sonra cihazları algıladığından çıkarılabilir cihazları taramak için kullanışlıdır ve bir dosyaya eriştiğinizde, Sophos antivirus bilgisayarınızda ayarladığınız yapılandırmaya bağlı olarak bir erişim taraması yapar.

Bir USB sürücü taktığınızda ek bir tarama yapmak istiyorsanız, USB sürücüye sağ tıklayıp ardından Sophos antivirüsle tara’yı seçebilirsiniz.

İsteğe bağlı bir tarama ayarlayabilir ve taramak istediğiniz çıkarılabilir aygıtı seçebilirsiniz.

Sophos indirin.

USB tarayıcılı hangi antivirüs kullanıyorsunuz? Aşağıdaki yorumlar bölümünde bizimle favorilerinizi ve deneyimlerinizi bizimle paylaşın.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA