Valorant VP İadesi Nasıl Alınır
Valorant'ta bir skin satın aldığınız için pişman mısınız? Merak etme valorant skin para iadesi şartları ve nasıl geri ödeme alacağınız aşağıda açıklanmıştır.
Valorant’ta bir skin satın aldığınız için pişman mısınız? Merak etme valorant skin para iadesi şartları ve nasıl geri ödeme alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

Valorant’ta skin satın almak oyunun keyfini kesinlikle artırabilir. Tabi bu skinler oldukça pahalı olabiliyor. En iyi Valorant bıçak skinlerinden bazıları 50 dolar gibi bir fiyata sahip olabilir ki bu, çoğu oyuncunun ödemeye istekli olduğundan daha fazladır.

Ne yazık ki, CS:GO skinleri gibi Valorant envanterinizdeki öğeleri satamazsınız. Ama, geri ödeme talep edebilirsiniz.

Valorant Skin Para İadesi Nasıl Alınır

Valorant Skin Para İadesi Şartları

Valorant para iadesi talep etmek utanılacak bir şey değildir. Hepimiz geçmişte beğenmediğimiz bir şey satın aldık. Bu, Valorant skinleri, diğer oyun içi öğeler veya mağazadan satın alınan bir ürün olabilir. Valorant skin para iadesi sistemi, bir nedenle kullanılmak üzere oluşturulmuştur ve kullanılması gereken bir sistemdir.

Ayrıca, valorant skin iadesi için geri ödeme talep etmekten çekinmemelisiniz çünkü işlem çok basittir. Ayrıca, her satın aldığınız skin için geri ödeme talep etmezseniz hesabınıza ceza uygulanmaz.

Valorant Skin İadesi İçin Adımlar

Son satın aldığınız Valorant skininiz için gerçekten geri ödeme istemek istiyorsanız, aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

 1. Valorant Geri Ödeme sayfasına gidin.
 2. Kırmızı “Giriş Yap” butonuna tıklayın ve Valorant hesap bilgilerinizi girin.
 3. Geri ödeme yapılabilir olan geçmiş satın alımlarınızı görüntülemek için “Sipariş Geçmişimi Al” butonuna tıklayın.
 4. Her satır, skin adını, satın alma tarihini, VP miktarını ve geri ödeme düğmesini gösterir.
 5. Geri ödemek istediğiniz skini bulun ve yanındaki “Geri Ödeme” butonuna tıklayın.

Bu kadar. Başarıyla bir geri ödeme yaptığınıza dair bir uyarı görünmelidir. VP şimdi hesabınıza geri dönmüş olmalı ve bunu başka oyun içi öğeler satın almak için kullanabilirsiniz.

Kullanılmamış Valorant VP İadesi

Valorant skin para iadesi dışında Kullanılmayan Valorant Puanları (VP) için bir para iadesi alabilirsiniz. Kullanılmayan Valorant Puanları için nakit geri ödeme alabilirsiniz. Bu nedenle, yanlış miktarda VP yüklediğiniz veya yanlışlıkla yüklediyseniz bile paranızı geri alabilirsiniz. Bu süreç biraz daha zahmetli olabilir ve VP’nin geri ödenmesi kadar hızlı değildir. Ancak en azından paranızı geri alabilirsiniz.

Valorant Skin Para İadesi Nasıl Alınır
Valorant Skin Para İadesi Nasıl Alınır
 • Valorant hesabınıza giriş yapın ve Riot’un valorant destek sayfasına gidin.
 • Talep türü olarak “Faturalandırma, Ödemeler ve Özel Alışveriş Birimi İadeleri”ni seçin.
 • Konuyu “Kullanılmayan VP için nakit para iadesi talebi” olarak doldurun.
 • “Açıklama” kutusunun altında ne olduğunu açıklayın. Neden nakit para iadesi istediğinizi veya buna ihtiyacınız olduğunu belirtin.
 • “Riot Premium Para Birimi (RP, VP, Coins, Wild Cores) ile ilgili bir sorun yaşıyorum” seçeneğini seçin.
 • “Geri Ödeme Talep Etme” seçeneğini seçin.
 • Ekran görüntülerini ve diğer destekleyici medyayı ekleyin, ardından gönder butonuna tıklayın ve yanıt bekleyin.

Geri Ödeme İçin Uygun Olan Hangi Skinler?

Valorant skin para iadesi için mağazada bulunan çoğu silah skinini geri ödeme alabilirsiniz. Bununla birlikte, kullanılmamış olmaları, hala temel seviyede olmaları ve son 14 gün içinde satın alınmış olmaları gerekmektedir. Bu kriterlerden en az birini karşılamazlarsa, sipariş geçmişi sayfasında görünmezler ve geri ödeme yapılamazlar.

İşte geri ödeme alamayacağınız tamamlı listesi:

 • Silah arkadaşları, kartlar, unvanlar vb. kullanılmış oyun içi içerikler
 • Premium Battle Pass görünümleri ve öğeleri
 • Satın alınan Premium Battle Pass seviyeleri
 • Radyanit Noktası alımları
 • Silah görünümü paketleri
 • Silah görünümü yükseltmeleri/animasyon seviyeleri
 • Temsilci sözleşmesi düzeyinde satın almalar

Valorant mağazasında yer alan bir paketten bireysel bir skin satın aldıysanız, o skin hala geri ödeme için uygun olacaktır. Diğer gereksinimleri karşıladığı sürece. Ancak, tam paketi satın aldıktan sonra, tüm koleksiyon geri ödeme için uygun olmayacaktır.

İlgili: Valorant Ses Var Görüntü Yok Sorunu Nasıl Çözülür

Valorant skin para iadesi almak bu kadar basittir. Valorant Puanlarınızın Riot’un geri ödeme gereksinimlerini karşıladığı sürece değerli Valorant Puanlarınızı geri almakta hiç zorluk yaşamamalısınız. Eğer her şey başarısız olursa, bizimle iletişime geçebilirsiniz.