Kelime işlemci, hesap ve sunum programları arasında, Microsoft Office hala en çok tercih edilendir. Pahalı Microsoft Office paketinin kullanımı için ödeme yapmanız gerekmez. Bugün size Microsoft Office ücretsiz almanın tüm yollarını anlatacağız.

Elbette, MS Office basit işlemlerden daha fazlasıdır. Çok sayıda araç ve uygulamaya sahiptir ve bugün bile hayatımızı kolaylaştıran gizli Office özelliklerini keşfetmeye devam ediyoruz. İster bilgisayarda ister telefonda olsun, belge, çalışma tablosu ve sunum oluşturmak, düzenlemek ve yönetmek için en iyi yazılımdır.

Ucretsiz Microsoft Office 1 Ucretsiz Microsoft Office 2

Android ve iOS için Microsoft Office

Microsoft, her iki büyük mobil işletim sistemi için hepsi bir arada Office paketine sahiptir. Word, Excel ve PowerPoint’i tek bir uygulamada birleştirir ve tamamen ücretsizdir.

Mobil cihazlarda ücretsiz Microsoft Word hakkında belki de en iyi bölüm, grafikler ve grafiklerle dolu belgeleri ne kadar iyi temsil ettiğidir. Bu çoğu mobil ofis paketinde bir sorun olmuştur, ancak bu tür dosyalar Word Mobile’da mükemmel bir şekilde görünür, gecikmeden sorunsuz bir şekilde ilerler ve mobil ekranlar için akıllıca optimize edilmiştir.

Uygulama ayrıca güçlü bir dikte moduna sahiptir. Sesinizi metne dönüştürmenin yanı sıra, listeler yapabilir, noktalama işaretleri ekleyebilir, satırları değiştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Microsoft Word’u ücretsiz olarak almayı düşünmek fena değil.Ucretsiz Microsoft Office 3Bilgisayarınız için Office Online
Etkin bir internet bağlantınız varsa, tarayıcınızda bunun yerine ücretsiz Office Online’ı kullanabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan, ücretsiz kayıt olabileceğiniz ve daha sonra Word uygulamasını seçebileceğiniz bir Microsoft hesabı.

Word’ü kullanmak için Microsoft’a ödeme yapmak yerine Office Online’ı kullanmanızın birkaç nedenini düşünebiliriz. Yeni başlayanlar için, bir Microsoft hesabıyla aldığınız 5 GB’lık ücretsiz OneDrive depolama alanı aracılığıyla belgelere her yerden erişebilirsiniz. Ayrıca, diğer uygulamaların aksine Microsoft Word biçimlendirmesini doğru bir şekilde korur. Ve işinizi otomatik olarak kaydeder, böylece kaybetmezsiniz.

Office Online ayrıca belgeleri paylaşmayı ve başkalarıyla çalışmayı kolaylaştırır. Google Dokümanlar gibi, siz ve arkadaşlarınız da bu ücretsiz Microsoft Word çevrimiçi uygulamasında aynı doküman üzerinde birlikte çalışabilirsiniz. Microsoft Office ekosistemine bağlanmış herkes için bulut bilişim için kolay bir adımdır.

Ancak, Office Online’ı internet bağlantısı olmadan kullanamazsınız. Tamamen kendi bilgisayarınıza yüklenmiş bir çevrimdışı ofis paketine ihtiyacınız olduğunda, eski iyi Office hala en iyi seçenektir.

Son Güncelleme 4 Mayıs 2020 Yazar Yasin ER