Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter Hesabım Kapandı, Nasıl Açabilirim ?

Twitter Hesabım Kapandı, Nasıl Açabilirim ?

0

Kapatılan veya silinen Twitter hesapları 30 gün boyunca tekrar aktif edilebilir. Kalıcı olarak silinmesi için yaptığınız işlem üzerinden 30 gün geçmesi gerekiyor. Twitter hesabınızın kapatma ve silme işlemi üzerinden 30 gün geçmesi durumunda etkinleştirme yapamazsınız.

Eğer yaptığınız işlem üzerinden 30 gün geçmediyse ve Twitter hesabınızı etkinleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken ilk işlem bilgisayarınızdan bir tarayıcı açarak twitter.com/login adresine giriş yaparak, burada sizden istenen kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz durumunda Twitter hesabınızı etkinleştirmiş oluyorsunuz.

twitter

Eğer Twitter hesabınızı sildiniz ve 30 gün geçtiyse kalıcı silindiğinden dolayı daha önce kullanımış olduğunuz hesap bilgilerini bir başka kullanıcı alabilir. Etkinleştirme işlemi sırasında hata almanız durumunda ilerleyen bir zaman diliminde denemeniz durumunda tekrar erişim sağlayabilirsiniz.

Twitter, hesabınızda normal olmayan ve yoğun aktivite ve paylaşımlar tespit ettiği zaman da hesabınızı bloke edebilir. Bu durumda hesabın sizin tarafınızdan kullanıldığını ve size ait olduğunu teyit etmek için size doğrulama kodu gönderebileceği, size ait GSM numaranızı gireceğiniz sayfaya yönlendirir. Cep numaranızı girerek devam ediyorsunuz. Cep telefonunuza gelen kodu bir sonraki sayfada girerek hesabınızı tekrar aktif edip kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA