Ana Sayfa Sosyal Medya Twitter, Abonelik ve Reklam Kaldırma Hizmeti Aldı SCROLL

Twitter, Abonelik ve Reklam Kaldırma Hizmeti Aldı SCROLL

0

Twitter, sosyal medya platformu için gelecek planları hakkında bize bir fikir verebilecek bazı teknoloji şirketlerini satın almaya devam ettiği için bir satın alma çılgınlığı içindeydi. En son satın almaları, muhtemelen bildirilen yeni abonelik planlarının geliştirilmesine yardımcı olacak olan Scroll adlı bir abonelik hizmetidir. Scroll şimdilik olduğu gibi devam edecek olsa da, diğer hizmetleri Nuzzel önümüzdeki birkaç gün içinde sona erecek, çünkü Twitter zaman içinde temel unsurlarını getirecek.

Scroll hakkında fazla bir şey bilmiyorsanız, haber abonelik ücretlerini ödemek istemeyenler için The Verge’e göre oldukça ustaca bir hack . Yine de ayda 5 $ karşılığında Scroll’a abone olmanız gerekiyor, ancak bunu yaptığınızda, haber sitelerini ziyaret ettiğinizde reklamları bir şekilde engellemek için 3. taraf çerezleri veya tarayıcı uzantılarını kullanıyor. Aboneliğinizin bir kısmı aslında katılan web sitelerine gidiyor ve görünüşe göre, bunlar gerçek aboneliklerden daha fazla kazanıyorlar.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Kaydırma artık yeni kayıtları kabul etmeyecek, ancak mevcut kullanıcılar için hiçbir şeyin değişmeyeceğini söylediler. Gündemden kaldırılacak olan diğer hizmetleri Nuzzel. Bu, Twitter yayınınızdaki en önemli hikayelerin günlük e-postalarını gönderir. Ancak hizmet, temel unsurlarının nihayetinde Twitter’a taşınacağı sözüyle 6 Mayıs’a kadar kapatılacak. Bunun için bir zaman çizelgesi belirlenmedi, bu nedenle Nuzzel kullanıyorsanız, farklı bir hizmet bulmanız gerekecek.

Scroll CEO’su Tony Haile, şirketi satmayı kabul etmesinin nedenlerinden birinin “Twitter’ın tutkularının insanların şüphelendiğinden daha büyük olması” olduğunu söylüyor. Şu anda bildiğimiz şey, Twitter’ın bir abonelik hizmeti üzerinde çalıştığı.

Bir hesabı kaldırırken, Twitter tüm etkin Twitter Reklamları kampanyalarını durdurur ve başka Twitter Reklamları kampanyalarının yayınlanmasını önler. Bunu yapmadan önce Twitter, reklamverene ihlalin genel hatlarını ve ihlali düzeltmek için atılacak adımları belirten bir e-posta gönderebilir. Daha ciddi ihlallerde, hesabı önceden bildirim göndermeksizin derhal kaldırabiliriz.

Bu kadar. Bunun neyi gerektireceğini bilmiyoruz ve maliyet, mekanik, uzun vadeli vizyon gibi diğer detaylar bu noktada hala bilinmiyor. Scroll gibi satın almaların her şeye nasıl uyacağını bilmiyoruz.

Twitter, henüz bu ürünü geliştirmenin ilk aşamalarında olduklarını, bu nedenle henüz belirli bir ayrıntı paylaşamayacaklarını söylüyor. Abonelikler, paketler, içerik oluşturucular için para kazanma ve diğer haber okuma hizmetleri geliştirmede olasılıklar sonsuzdur, bu yüzden daha fazlasını paylaşana kadar bekleyelim.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA