Ana Sayfa Haberler Spotify Premium

Spotify Premium

0

Müzik tutkunlarının son zamanlarda en çok kullandığı uygulama kuşkusuz Spotify. Spotify uygulaması geniş müzik yelpazesi sayesinde kullanıcılarına oldukça iyi bir müzik deneyimi yaşatıyor. Ocak ayı itibariyle aktif kullanıcı sayısını 60 milyona çıkaran ve Premium kullanıcı sayısını da 15 milyona çıkaran uygulama, bu yolda oldukça emin adımlarla liderliğini sürdürüyor. Bu zamana kadar 2 milyar $’ın üzerinde telif ödeyen uygulama bu konuda da güvenirliği de elden bırakmıyor. 30 milyondan fazla parçanın bulunduğu bu serviste istediğiniz parçayı bulamama ihtimaliniz de biraz düşük.

spotify-logo-primary-horizontal-dark-background-rgb_0

Uygulamanın 2 farklı kullanım türü mevcut. Bunlar; ücretsiz sürüm ve Premium üyelik.

Ücretsiz sürümü kullandığınız zaman birkaç parçada bir karşınıza 2-3 serilik reklamlar geliyor ve biraz modunuzu düşürebiliyor bu reklamlar.

Premium üyeliğin faydaları:

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • İstediğiniz kadar çalma listesi oluşturabilirsiniz.
  • Oluşturmuş olduğunuz çalma listelerini Spotify’ın “Çevrimdışı Modu” sayesinde telefonunuzun önbelleğine kaydederek internet paketiniz olmasa da dinleyebilirsiniz. Yani Metro’da veya telefonunuzun çekmediği yerlerde müzikten mahrum kalmıyorsunuz.
  • Spotify’ın sunmuş olduğu yüksek kalite seçeneğini kullanabilirsiniz.
  • Bilgisayarınızdan çalma listelerinizi oluşturduğunuzda aynı şekilde mobil cihazlarınızda da yaptığınız bütün işlemler kaydedilmiş olur.
  • Premium üyeliğiniz bittiyse, mobil cihazlarınızdaki çalma listeleriniz sırayla değil karışık olarak çalar. Bilgisayarınızda çalma listenizi dinlemeye devam ettiğinizde sırasıyla devam eder.
  • Bir sanatçıyı takip edebilirsiniz.
  • İstemiş olduğunuz bir albümü kaydedip çevrimdışı modda internetiniz yokken dinleyebilirsiniz. Yani albümleri tekrar liste oluşturmanıza gerek kalmadan kütüphanenizde saklayabilirsiniz.
  • Oluşturmuş olduğunuz çalma listelerinizi sosyal ağlarda paylaşarak daha geniş bir kitleye hitap edebilir ve çalma listelerinizi başkalarının takip etmesini sağlayabilirsiniz.
  • Kendi arkadaşlarınızı veya farklı kullanıcıları takip edebilirsiniz.
  • Kullanıcıları takip ettiğiniz gibi kişilerin çalma listelerini de kendi kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki maddeler ilginizi çekiyorsa aylık 9.90 TL karşılığında Spotify’ın Premium üyeliğini kullanabilirsiniz. En azından 1 defa deneyerek uygulamanın kullanılabilirliğini test edebilirsiniz. Eminiz ki daha önce kullanmadıysanız fazlasıyla seveceksiniz..

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA