Ana Sayfa Haberler Samsung Galaxy Note3 Hotspot Özelliği

Samsung Galaxy Note3 Hotspot Özelliği

0
Paylaş

Bulunduğunuz ortamda laptop’ınızda veya 2. bir mobil cihazınızda internet bağlantısı yoksa ve bağlanabileceğiniz bir wifi alanı da yoksa, akıllı telefonunuzda hotspot özelliğini aktif hale getirip mevcut internet bağlantınızı bir kablosuz ağı haline getirerek paylaşım yapabilirsiniz. Şimdi bu işlemi nasıl yapabileceğimize geçelim.

Öncelikle telefonumuzdan “Ayarlar”a ve sonrasında “Bağlanılabilir ve taşınabilir Wi-Fi alanı”na girelim.

Bu bölüme girdiğimizde karşımıza aşağıdaki ekran gelecek. Burdan “Taşınabilir Wi-Fi alanı”nın yanındaki butona 1 defa dokunduğumuzda yeşil olacaktır yani Wi-Fi ağı aktif duruma gelecektir.

hs1

Taşınabilir Wi-Fi alanı”nın içerisine girdiğimizde ise Wi-Fi ağımızın adını ve şifresini görüntüleyebiliyoruz. Sağ alttaki “Yapılandır”a dokunduğumuzda ise Wi-Fi ağ adını ve şifresini düzenleyebileceğimiz bölüm açılıyor. Burdan Wi-Fi ağınızın ismini ve şifresini belirleyebilir ve internetinizi rahatlıkla paylaşabilirsiniz.

Not: Bu işlemi yaparken telefonunuzdaki Wi-Fi özelliği kapalı olmalı ve 3G bağlantınız aktif durumda olmalı. Wi-Fi’ı aktif duruma getirdiğiniz anda paylaşımınız otomatik olarak kapanacaktır.

screenshot_125

Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11820'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.