Ana Sayfa Destek Samsung Galaxy J7 Hard Reset Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

Samsung Galaxy J7 Hard Reset Nasıl Yapılır? (Resimli Anlatım)

0

Öncelikle cihazımızı fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsak cihazımızın şarj oranı % 50‘nin üzerinde olmalıdır. Ayrıca  cihazımızın içerisinde bulunan tüm dosyalarımız silinecektir.

Hard reset işleminin nasıl yapılacağını adım adım sizlere anlatacağız:

  • Öncelikle cihazımızın Güç (Power) tuşundan cihazı kapatıyoruz.
  • Kapattıktan sonra telefonumuzun Ses Azaltma + Home + Açma/Kapama (Power) tuşlarına aynı anda basılı tutuyoruz. Cihazımız recovery modunda açıldığında tuşları bırakabiliriz.
  • Açılan ekranda karşımıza çıkacak seçeneklerden wipe data / factory reset seçeneğinin üzerine Sesi Kısma tuşu yardımı ile gelip, işlemi onaylamak için cihazımızın Açma/Kapama (Power) tuşuna basıyoruz.
  • Bu işlemden sonra açılacak olan ekranda Ses Kısma tuşu ile Yes seçeneğinin üzerine gelip Açma/Kapama (Power) tuşuna basıyoruz. Telefonumuz sıfırlanacak.

11858 teknik destek
11858 teknik destek
  • Son adım olarak açılan ekranda reboot system now seçeneğinin üzerine gelip Açma/Kapama (Power) tuşuna basıyoruz ve cihazı yeniden başlatıyoruz. Açılışı normalden biraz uzun sürecek. Açılışta dil, saat-tarih, ülke vb. açılış ayarlarını yaptıktan sonra ana ekran gelecek. Bu aşamdan sonra cihazına uygulamalarınzı yükleyerek kullanabilirsiniz.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA