Ekonomik koşulların gitgide zorlaştığı günümüzde, temel gereksinimlerimizi dahi binbir hesap yaparak alır olduk. Bununla birlikte, tüketim alışkanlıklarımızın büyük çoğunluğunun e-ticaret platformları üzerinden gerçekleşmesi, birtakım yeni alışkanlıklar kazanmamıza da vesile oldu. Söz konusu alışkanların başında ise elbette fiyat karşılaştırması var.

Fiyat Karşılaştırma onlarca online mağaza, satıcı, ürün çeşidi derken; satın alma işlemini en sağlıklı şekilde tamamlayabilmek temel odak noktamız haline geliyor. Türkiye’nin ilk fiyat karşılaştırma platformu olma özelliği ile öne çıkan Akakçe ise, ilgili konuda en büyük destekçilerinizden biri. Hızlı filtreleri, kullanıcı dostu kolay arayüzü, onlarca ürün varyantı ile saniyeler içerisinde istediğiniz ürünün en ucuzunu, en zahmetsiz şekilde bulmanıza olanak tanıyor. Kullanıcılarına tamamen ücretsiz olarak hizmet veren Akakçe sisteminde, fiyat karşılaştırmasının yanı sıra geniş kapsamlı birçok avantaj bulunmakta. Alışveriş yapmadan önce Akakçe’yi yakından takip etmenin başlıca faydalarını inceleyelim…

Sağlıklı bir alışveriş deneyiminin temel koşulu: Fiyat karşılaştırması

Fiyat Karşılaştırma
Fiyat Karşılaştırma

Barkod okut, en ucuzu bul

App Store, Google Play ya da AppGallery üzerinden; akıllı telefonunuzun desteklediği Akakçe uygulamasını indirebilirsiniz. Böylelikle alışveriş sırasında ürünlerin barkodunu kolayca okutarak, en ucuzuna zahmetsizce ulaşırsınız.

Broşürlerdeki en ucuz fiyatlar

Aktüel ürünleri yakından takip edenlerin işini kolaylaştıracak, gerçek indirime en kolay yoldan ulaşmasını sağlayacak olan broşür karşılaştırma sistemi sayesinde, market market gezmeden gerçek fiyatları görüntüleyebilirsiniz.

6 ayın en ucuz fırsatları

Akakçe web sitesi ve mobil uygulaması üzerinden görüntüleyebileceğiniz “son 6 ayın en ucuz fiyatlı ürünleri” sayfası sayesinde indirimleri yakından takip ederek, fırsatları yorulmadan yakalarsınız.

Fiyat değişimlerini Akakçe ile hesapla

Kullanıcılarına sunduğu en önemli avantajlar arasında yer alan haftalık, aylık ve yıllık fiyat değişim grafikleri ile Akakçe; satın almak istediğiniz tüm ürünlerin gerçek indirim oranlarını gösterir. Böylelikle dinamik ekonomik koşullar içerisindeki en gerçekçi fiyatlara ulaşmanız sağlanır.

Zengin filtre seçenekleri ile kolay arayüz

Akakçe kullanıcı odaklı çalışma prensibiyle tasarlanmış bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla site ya da uygulama üzerinden arayacağınız her ürün, gelişmiş filtre seçenekleri ile sizlere sunulur. Marka, model, renk, seri gibi çeşitli filtre seçenekleriyle ihtiyacınıza en uygun ürüne ulaşmanız son derece kolaydır.

Akakçe’yi kullanmanın bütçeler üzerindeki olumlu etkileri

“Almadan önce Akakçe” mottosu ile hayatımızda yerini alan Akakçe, sağlıklı bir tüketici deneyimi yaşatması ile bütçeler üzerinde olumlu etkiler sunuyor. Özellikle online alışverişlerde yaşanabilecek, gerçekçi olmayan indirim oranlarını ve fiyat etiketlerini fark edebilmenizi sağlaması; alışveriş için ayırdığınız bütçeyi en doğru şekilde yönetmenize olanak sunmakta. Bununla birlikte bünyesinde gıdadan kozmetiğe, elektronikten tekstil ürünlerine kadar oldukça geniş bir skalada grup ve kategorilere yer vermesi; ürün çeşitliliğini beraberinde getirerek her kitleden insanın ihtiyaçlarına cevap vermeyi başaran düzeyde. İster Akakçe web sitesi üzerinden isterseniz de mobil uygulamaları aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceğiniz fiyat karşılaştırma sistemini, satın almak istediğiniz tüm ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz.

Sizler de fiyat değişim grafiklerinden, seçeceğiniz zaman dilimine ait en ucuz fırsatlara kadar göstererek pek avantaj sunan, aile ekonominize katkıda bulunan Akakçe’yi favorileriniz arasına ekleyerek sağlıklı bir alışveriş deneyiminin kapılarını aralayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak; alışveriş ve tüketim eylemleri, her ne kadar hayatın vazgeçilemez birer parçası olsa da kontrollü bir ilerleyiş, bu noktada oldukça önem arz etmektedir. Online sistemin albenili dünyasının bir getirisi olarak onlarca ürün çeşidinin arasında kaybolmamak, indirim ve kampanyaların büyülü çehresine aldanmamak; bütçelerimize olduğu kadar sürdürülebilir bir dünyaya da katkı sunan temel etkenler arasında yerini daima almaktadır.