Ana Sayfa Haberler Realme Watch S Pro Tanıtıldı!

Realme Watch S Pro Tanıtıldı!

0

Realme firması düzenlemiş olduğu lansmanla birlikte Realme Watch S Pro akıllı saat modelini de duyurdu.

 

Realme Watch S Pro, 454x 454 piksel çözünürlükte ve 1.39 inç boyutundaki AMOLED ekranın üzerine yapılandırıldığını görüyoruz. 100’den fazla saat arayüzünü de destekleyen yeni nesil akıllı saat, ayrıca Her Zaman Açık Ekran (Always on Display) desteğininde olduğunu da söyleyelim.

 

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bu özelliklerin  haricinde SUS316L paslanmaz çelikten üretilen bir kasaya da sahip olan bu yeni nesil akıllı saat, gerekli olan gücü ise ARM Cortex-M4 işlemcisinden almakta. Toplamda 63.5 gram ağırlığında olan akıllı saat, aynı zamanda 420 mAh boyutundaki bir bataryayla da güçlendirilmiş durumda. 420 mAh’lik bu batarya ise kullanıcılara tek bir şarjla 14 güne kadar pil ömrü sunduğunu görmekteyiz.

Oldukça dikkat çeken bu yeni nesil akıllı cihaz kandaki oksijenin ölçülmesini sağlayan SpO2 sensörüne de sahip olan Watch S Pro, ayrıca kalp atış hızı monitörünü de bünyesinde bulunduruyor. 5 ATM‘ye kadar suya dayanıklı olduğu ifade edilen akıllı saatin 15 farklı spor modunu da desteklediği aktarılmış durumda. Çift uydu destekli GPS sensörüne de sahip olan Realme Watch S Pro fiyatıyla da dikkat çekiyor. İlk olarak Hindistan pazarına özel olacağı söylenen akıllı saatin 135 dolardan satışa sunulacağı da ifade edildi. Bunun yanı sıra yeni nesil akıllı saatin global pazara ne zaman geleceği henüz belirtilmedi.

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA