Bugüne kadar fiyatı çok yükseltmeden performanslı akıllı telefonlarını gördüğümüz Realme GT2 artık para kazanmanın zamanının geldiğini düşünüyor.

Ayrıca Firmanın ilk premium telefonu olacak Realme GT2 Pro pek çok ilki beraberinde getirecek. 

 serisini duyurmak için bugün Çin’de bir öğle yemeği düzenliyor. Raporlar, şirketin Realme GT 2 ve Realme GT2 Pro gibi iki amiral gemisi telefonlarını duyurma ihtimalini içeriyor.
realme gt 2 pro tanitildi iste ozellikleri ve fiyati143424 29

Bugün ve güvenilir bilgi kaynağı ama DCS standart Realme GT 2 cihazının teknik özelliklerini sızdırdı. Sızıntı, akıllı telefonun delikli tasarıma sahip 6,6 inç düz AMOLED panele sahip olduğunu ortaya çıkardı. Buna ek olarak Full HD+ çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunacağını söyledi. Ön kamera kısmının da 16 Megapiksel olacağını belirtti.

Ayrıcarealme GT serisi ama bu yıl firmanın yüzünü güldürmüştü. realme GT 2 serisi de yine farklı segment modelleri ile kullanıcının karşısına çıkacak. Bu kez realme bir de premium model hazırlıyor. realme GT 2 Pro firmanın marja oynadığı bir telefon olacak

. Dış tasarım ise Japon Naoto Fukasawa tarafından hazırlanmış.

Diğer bir yenilik ise ve ilk kez 150. Derecelik bir sensör sunulacak olması. Ana sensör ile birlikte toplamda 278 derecelik bir açıya ulaşılıyor. Firma yine ilk kez bir balık gözü modunu. Ara yüze entegre ederek sensörden en iyi şekilde faydalanmayı amaçlıyor. 

Ayrıca Son olarak HyperSmart anten ve değişim özelliği gövdeye 12 anten sarmalamış. Ve her yöne aynı sinyal gücü ile ulaşıyor. Ağdan en iyi sinyali alan antene geçiş yapılıyor ve geleneksel tasarımlara göre yüzde 20 daha dengeli bağlantı elde ediliyor. Üst kısımdaki iki antene NFC algılama özelliği kazandırılmış ve algılama alanı yüzde 500 arttırılmış.Firma henüz realme ama GT 2 Pro için bir tarih vermedi.