Ana Sayfa Bilgisayar Razer Synapse Açılış Ekranını Devre Dışı Bırakma

Razer Synapse Açılış Ekranını Devre Dışı Bırakma

0
11858 teknik destek
11858 teknik destek

Bir Razer fareniz veya klavyeniz varsa, muhtemelen Razer Synapse yazılımını yüklediniz. Varsayılan olarak, bilgisayarınızı her başlattığınızda otomatik olarak bir “Razer” açılış ekranı açılır. Açılır pencereyi nasıl durduracağınız aşağıda açıklanmıştır.

Bu işlemi Razer Synapse 3 ile gerçekleştirdik. Razer Synapse’in daha eski bir sürümüne sahipseniz, arayüz farklı görünebilir.

Seçeneği bulmak için bildirim alanınızdaki yeşil Razer simgesini bulun, sağ tıklayın ve “Ayarlar” ı seçin. Simge, sistem tepsisi simgelerinizin solundaki yukarı okun arkasına gizlenmiş olabilir.

Burada Açılış Ekranı altındaki “Başlangıçta Göster” seçeneğinin işaretini kaldırın. Bilgisayarınızda oturum açtığınızda açılış ekranı görünmez.

11858 teknik destek
11858 teknik destek

Hepsi bu; başka bir şeyi tıklamanız gerekmiyor. Değişiklikleriniz hemen kaydedilir.

Şimdi sağ üst köşesindeki X düğmesine tıklayarak ayarlar bölmesini kapatabilir ve ardından Razer Synapse penceresini kapatabilirsiniz.

Bu seçeneği devre dışı bıraktıktan sonra bile açılış ekranını görüyorsanız, muhtemelen Razer Synapse’nin eski bir sürümü yüklüdür. Bir noktada, bir hata bu seçenek devre dışı bırakılsa bile açılış ekranının görünmesine neden oldu.

Razer Synapse, Razer Cortex ve diğer en yeni yazılımlarla ilgili güncellemeleri kontrol etmek için bildirim simgesinin içerik menüsündeki “Güncellemeleri Kontrol Et” seçeneğini kullanın. Bu sorunu gidermek için en son sürümleri yükleyin.

Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'yi arayabilirsiniz.
TIKLA ARA

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.