Ana Sayfa Oyun PS5, Xbox , PC ve Switch İçin En iyi Platform Oyunları.

PS5, Xbox , PC ve Switch İçin En iyi Platform Oyunları.

0
11858 teknik destek

En iyi çapraz platform veya çapraz oyun oyunları, PC, PlayStation ve Xbox’ın sınırlarını aşmanıza olanak tanır.

Oynamak için en iyi çapraz platform oyunları nelerdir? Tamamen “platformlar arası oyunlar” ile ne demek istediğinize bağlı. 

Terim, iki farklı, ancak ilişkili kavramı ifade eder ve her ikisi de aynı oyunu birden fazla platformda oynamayı içerir. PS5, Xbox , PC ve Switch İçin En iyi Platform Oyunları. Video oyunları dünyasında çapraz platform desteği daha önemli hale geliyor. 

Çok hit  Duty Call of: Warzone  ve  Fortnite  ilgi odağı haline crossplay itti ve şimdi çoğu AAA çok oyunculu oyunlar, en azından kısmi çapraz platform desteği ile bırakın. Her çapraz platform oyununu bulmak kolay bir iş değil, bu yüzden size çapraz oynamayı destekleyen kapsamlı bir oyun listesi sunmak için çok çalıştık.

Ancak, birkaç farklı sistemde bulunan bir oyun satın almak veya PS5‘iniz olduğunda Xbox Series X arkadaşlarınızla çok oyunculu oyunlar oynamak istiyorsanız , bunu nasıl yapacağınızı anlamanıza yardımcı olacağız.

Çapraz Platform Oyunlar.

Platformlar arası oyunlar, basitçe, birden çok platformda bulunan oyunlardır. PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de bulunan. Assassin’s Creed Valhalla veya tüm bu sistemlerde ve Nintendo’da bulunan. Marvel’s Guardians of the Galaxy gibi bir oyun düşünün.

11858 teknik destek

Bu oyunları , yalnızca PS5’te bulunan Ratchet & Clank. Rift Apart veya yalnızca Xbox ve Windows gibi Microsoft platformlarında bulunan. Halo Infinite gibi oyunlarla karşılaştırın ve karşılaştırın . Her ne kadar meseleyi daha da kafa karıştırıcı hale getirmemek adına Halo Infinite. Birden fazla sistemde mevcut olduğu için teknik olarak bir çapraz platform oyunu olabilir. Tanımın ne kadar geniş olabileceğini görüyorsunuz.

Öte yandan, çapraz oyun oyunları genellikle insanların “platformlar arası oyunlar” ararken öğrenmek istedikleri şeydir. Tüm çapraz oyun oyunları, platformlar arası oyunlardır. Tüm platformlar arası oyunlar, çapraz oyun oyunları değildir.

Birçok oyun, bazı platformlar için çapraz oynamayı destekler, ancak hepsi değil. 
Birçoğu bir konsol ve PC ile çalışabilir, ancak diğer tüm sistemlerle destek içermeyebilir. 

11858 teknik destek

Destek sitemiz sorununuzu çözmenize yardımcı oldu mu?
1961 Oylamalar · 1961 Cevaplar
Cevabı Gönder
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
            Destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA
Önceki İçerikXiaomi mi box netflix error ui-800-3 hatası
Sonraki İçerikTP-Link VN020-F3 VDSL Modem Kurulumu

CEVAP VER

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı girin

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.