Ana Sayfa Haberler PlayStation Plus’ Üyelerine Şubat Ayında Ücretsiz Şekilde Sunulan Oyunlar

PlayStation Plus’ Üyelerine Şubat Ayında Ücretsiz Şekilde Sunulan Oyunlar

0

PlayStation kullanıcılarının, oyunlarını server üzerinde toplanarak birbirleriyle oynayabilmelerini sağlamak amacıyla geliştirilen PlayStation Plus sistemi, PlayStation kullanıcılarına ücretsiz oyun dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılara sunulduğu ilk günlerde PlayStation Plus üyeliği zorunluluğu koşması sebebiyle kullanıcılardan oldukça sert tepkiler gören Sony, bu tepkileri PlayStation Plus üzerinde her ay birkaç ücretsiz oyun hediyesi gerçekleştirerek kısa sürede kırmıştı.

Tepkileri kırmak şöyle dursun birkaç markaya daha ilham olarak ön plana çıkan sistem, gün geçtikçe kullanıcıların keyifle kullandığı bir platform haline gelmişti. PlayStation Plus platformu üzerinden her ay çeşitli oyunları ücretisz olarak dağıtan Sony, geçtiğimiz Ocak ayında oyunculara ücretsiz olarak sunduğu oyunlarla kullanıcıları üzmüştü. Geçtiğimiz ay ücretsiz şekilde sunulan oyunlar, kullanıcıları tam anlamıyla memnun etmeyince kullanıcılar Sony’nin bu ay hangi oyunları ücretsiz olarak sunacağı konusunda büyük bir merak içerisine girmişti.

Kısa süren meraklı bekleyişin ardından bugün itibariyle PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklama ile Sony’nin PlayStation Plus üzerinden Şubat ayı içerisinde ücretsiz olarak dağıtım yapacağı oyunlar belli oldu.

PlayStation Vita, PlayStation 3 ve PlayStation 4 kullanıcıları için ücretsiz olarak sunulacak oyunlar oldukça tatmin edici gözüküyor. Aşağıdaki listede Sony’nin PlayStation Plus platformunda Şubat ayı içerisinde ücretsiz olarak sunacağı oyunları görebilirsiniz. Bu oyunlar içerisinde PlayStation 4 için geliştirilen LittleBigPlanet 3’ün de yer alıyor olması ise oldukça çarpıcı bir detay.

Şubat ayında PlayStation Plus platformunda ücretsiz olarak sunulacak oyunlar:

1-LittleBigPlanet 3 / PS4

2- Not a Hero / PS4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

3- Starwhal / PS3-PS4

11858 teknik destek
11858 teknik destek

4- Anna – Extended Edition / PS3

4- Ninja Senki DX / PS4 / PS Vita

5- Torquel DX / PS4 / PS Vita

Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
Konu hakkında destek almak için 11858'i arayabilirsiniz.
TIKLA ARA